Gruodžio 9-11 dienomis Palangoje pirmą kartą suorganizuotas tarptautinis Kalėdinis bokso turnyras “Žemaitijos lyga VI”
Turnyre dalyvavo 85 boksininkai iš Latvijos, Vilniaus, Tauragės, Biržų, Klaipėdos, Šiaulių, Kauno. Varžybas organizavo Palangos sporto centras, Sporto klubai “Gintarinis ringas” ir “Fight club number one”. Palangą atstovavo 19 boksininkų. Kai kuriems palangiškiams tai buvo pirmos kovos ringe, kurias galėjo stebėti tėveliai. Pasibaigus turnyrui galime didžiuotis savo sportininkų pasiekimais: 6 aukso medaliai – Matas Trofimovas […]






