Š.m. gruodžio 11 d. vyko atviros Palangos sporto centro ir Palangos baseino plaukimo pirmenybės “Kalėdiniai startai”

Dalyvavo gausus būrys vaikų lankančių plaukimo treniruotes Palangos baseine. Sporto centro auklėtiniai startavo patys pirmieji ir plaukė 50 m pasirinktu būdu. Nors su didelėmis pertraukomis dėl pandemijos, jaunieji plaukikai pasirodė gana puikiai.

Po truputį įgauname patirties ir noras rungtyniauti yra didžiulis. Ateityje planuojame rengti daugiau varžybų mūsų baseine ir dalyvauti varžybose įšvykose. Vaikai noriai lanko treniruotes ir sparčiai tobulėja, gerina savo turimus rezultatus. 

Kita varžybų dalyvių grupė – vaikai, lankantys plaukimo pamokas Palangos baseino grupėse. Patys jauniausi plaukė 25 m, tai yra, vieną kartą per baseiną. Beveik visiems tai buvo patys pirmieji startai su dideliu nerimu ir džiugesiu, su gausiu žiūrovų palaikymu. Vyresnieji, lankantys treniruotes ne pirmus mėnesius, plaukė 50 m pasirinktu būdu.

Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Vyravo pakili nuotaika ir plačios šypsenos. Ateityje būtų smagu įtraukti į bendrą procesą ir tėvelius. Treneriams labai pravestų pagalbininkai varžybų metu.

Didžiulis ačiū Palangos sporto centrui už labai gražius medalius!

Skip to content