Palangos sporto centro mažiausieji tinklininkai gruodžio 10-ąją dieną dalyvavo U12 vaikų tinklinio turnyre “Palangos žiema 2021”

Palangos pirmų – ketvirtų klasių vaikai, gimę 2011-2014 m., varžėsi su Klaipėdos tinklinio akademijos sportininkais. Dalyvavo 6 mergaičių ir 5 berniukų U12 komandos.

Mergaičių grupėje 1-ąją vietą iškovojo Gustė Kornišinaitė, Ugnė Piatkovskė ir Luka Danilevičiūtė. 3-ąją vietą užėmė Justė Kniežaitė, Vanessa Petkevičiūtė ir Gabija Vaišnoraitė. Savo kovingumu ir puikiu žaidimu visus nustebino antrokės Elzė Balsytė ir Matėja Gailevičiūtė. Mažylės drąsiai taškas į tašką kovėsi su vyresnėmis ir visa galva aukštesnėmis bei stipresnėmis varžovėmis ir tik keliais taškais atsiliko nuo prizininkių. Visas mergaites treniruoja trenerė Diana Mažeikė.

Berniukų tarpe pirmieji buvo klaipėdiečiai. O tam, kad išaiškinti 2-osios ir 3-osios vietų prizininkus, teko skaičiuoti surinktų taškų santykį, nes abi palangiškių komandos surinko vienodai taškų. 2-ąją vietą kelių taškų santykiu iškovojo trenerio Romo Strockio treniruojami Ovidijus Vitkus, Domas Vavilovas, Edgaras Poliščiuk, Oskaras Uždavinys. Trečioji vieta atiteko patiems mažiausiems turnyro dalyviams palangiškiams Aretui Simaičiui, Renaldui Reinikiui ir Kostui Bičkūnui, kurie negailėdami savęs kovojo pirmose gyvenime varžybose. Mažuosius berniukus treniruoja trenerė Oksana Jolkina.

Skip to content