SPORTO ŠAKOS

Palangos sporto centre siūlomos sporto šakos:

Lengvoji atletika

Futbolas

Krepšinis

Tinklinis

Boksas

Dziudo

Badmintonas

Tenisas

Aerobinė gimnastika

Plaukimas

LENGVOJI ATLETIKA

TRENERIAI

Andrius Bajoras

Treneris

8 601 35843
andrius.bajoras@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Arnas Kontrimas

Treneris

8 614 87834
arnas.kontrimas@sportpalanga.lt

Donatas Rauktys

Treneris

8 634 53057
donatas.rauktys@sportpalanga.lt

FUTBOLAS

TRENERIAI

Gvidas Juška

Treneris

8 645 50110
gvidas.juska@sportpalanga.lt

Arūnas Macius

Treneris Metodininkas

8 698 16151
arunas.macius@sportpalanga.lt

Tadas Gecevičius

Treneris

8 626 61187
tadas.gecevicius@sportpalanga.lt

Marsel Balasanov

Treneris

8 689 11555
marsel.balasanov@sportpalanga.lt

Gvidas Juška

Treneris

8 645 50110
gvidas.juska@sportpalanga.lt

Arūnas Macius

Treneris Metodininkas

8 698 16151
arunas.macius@sportpalanga.lt

Tadas Gecevičius

Treneris

8 626 61187
tadas.gecevicius@sportpalanga.lt

Marsel Balasanov

Treneris

8 689 11555
marsel.balasanov@sportpalanga.lt

KREPŠINIS

TRENERIAI

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Regimantas Juška

Treneris Metodininkas, Lietuvos nusipelnęs treneris

8 687 55844
regimantas.juska@sportpalanga.lt

Daiva Mažionienė

Trenerė Metodininkė, Lietuvos nusipelniusi trenerė

8 671 06095
daiva.mazioniene@sportpalanga.lt

Artūras Podlinevas

Treneris Metodininkas

8 460 40289
arturas.podlinevas@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Egidijus Kukta

Treneris

8 6579 2223
egidijus.kukta@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Regimantas Juška

Treneris metodininkas, Lietuvos nusipelnęs treneris

8 687 55844
regimantas.juska@sportpalanga.lt

Daiva Mažionienė

Trenerė metodininkė, Lietuvos nusipelniusi trenerė

8 671 06095
daiva.mazioniene@sportpalanga.lt

Artūras Podlinevas

Treneris Metodininkas

8 460 40289
arturas.podlinevas@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Egidijus Kukta

Treneris

8 6579 2223
egidijus.kukta@sportpalanga.lt

TINKLINIS

TRENERIAI

Diana Mažeikė

Trenerė

8 686 74801
diana.mazeike@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Romas Strockis

Treneris Metodininkas

8 673 16345
romas.strockis@sportpalanga.lt

Valdas Tuinyla

Treneris Metodininkas

8 613 82002
valdas.tuinyla@sportpalanga.lt

BOKSAS

TRENERIAI

Saulius Simė

Treneris metodininkas

8 687 44046
saulius.sime@sportpalanga.lt

Algirdas Rasimas

Treneris

8 640 66255
algirdas.rasimas@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Ąžuolas Zubė

Treneris

8 633 31901
azuolas.zube@sportpalanga.lt

DZIUDO

TRENERIS

Erikas Cchovrebovas

Treneris

8 646 64060
erikas.cchovrebovas@sportpalanga.lt

BADMINTONAS

TRENERĖ

Vaida Slušnienė

Trenerė

8 623 75683
vaida.slusniene@sportpalanga.lt

TENISAS

TRENERIS

Marijus Puškorius

Treneris

8 608 08443
marijus.puskorius@sportpalanga.lt

AEROBINĖ GIMNASTIKA

TRENERĖ

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Šarūnė Libonaitė

Trenerė

8 625 56028
sarune.libonaite@sportpalanga.lt

PLAUKIMAS

TRENERIAI

Darius Stanelis

Treneris

8 606 84451
darius.stanelis@sportpalanga.lt

Židrūnė Budrienė

Trenerė Metodininkė

8 614 35306
zidrune.budriene@sportpalanga.lt

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Gitana Kemešienė

Trenerė Metodininkė

8 672 01446
gitana.kemesiene@sportpalanga.lt

↑Į VIRŠŲ↑
lt_LTLithuanian