SPORTO ŠAKOS

Palangos sporto centre siūlomos sporto šakos:

Lengvoji atletika

Futbolas

Krepšinis

Tinklinis

Boksas

Dziudo

Badmintonas

Tenisas

Aerobinė gimnastika

Plaukimas

LENGVOJI ATLETIKA

TRENERIAI

Andrius Bajoras

Treneris

8 601 35843
andriusbajoras22@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Arnas Kontrimas

Treneris

8 634 53057
arnaskontrimas1996@gmail.com

Donatas Rauktys

Treneris

8 614 87834
donatas.rauktys@sportpalanga.lt

FUTBOLAS

TRENERIAI

Gvidas Juška

Treneris

8 645 50110
judaska7@gmail.com

Arūnas Macius

Treneris Metodininkas

8 698 16151
arunasmacius@yahoo.com

Tadas Gecevičius

Treneris

8 626 61187
tadas.gecevicius@gmail.com

Marsel Balasanov

Treneris

8 689 11555
fkgintaras@gmail.com

Gvidas Juška

Treneris

8 645 50110
judaska7@gmail.com

Arūnas Macius

Treneris Metodininkas

8 698 16151
arunasmacius@yahoo.com

Tadas Gecevičius

Treneris

8 626 61187
tadas.gecevicius@gmail.com

Marsel Balasanov

Treneris

8 689 11555
fkgintaras@gmail.com

KREPŠINIS

TRENERIAI

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Regimantas Juška

Treneris Metodininkas, Lietuvos nusipelnęs treneris

8 687 55844
bcnaglis@yahoo.com

Daiva Mažionienė

Trenerė Metodininkė, Lietuvos nusipelniusi trenerė

8 671 06095
damadster@gmail.com

Artūras Podlinevas

Treneris Metodininkas

8 610 49650
apodlinevas@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Egidijus Kukta

Treneris

8 6579 2223
egis7733@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Regimantas Juška

Treneris metodininkas, Lietuvos nusipelnęs treneris

8 687 55844
bcnaglis@yahoo.com

Daiva Mažionienė

Trenerė metodininkė, Lietuvos nusipelniusi trenerė

8 671 06095
damadster@gmail.com

Artūras Podlinevas

Treneris Metodininkas

8 610 49650
apodlinevas@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Egidijus Kukta

Treneris

8 6579 2223
egis7733@gmail.com

TINKLINIS

TRENERIAI

Diana Mažeikė

Trenerė

8 686 74801
dinuselis@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Romas Strockis

Treneris Metodininkas

8 673 16345
romas.strockis@gmail.com

Valdas Tuinyla

Treneris Metodininkas

8 613 82002
valdastui@yahoo.com

BOKSAS

TRENERIAI

Saulius Simė

Treneris metodininkas

8 687 44046
saulius57@gmail.com

Algirdas Rasimas

Treneris

8 640 66255
algirdas.rasimas@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Ąžuolas Zubė

Treneris

8 633 31901
azuolaszube1@gmail.com

DZIUDO

TRENERIS

Erikas Cchovrebovas

Treneris

8 646 64060
cchovrebovas@gmail.com

BADMINTONAS

TRENERĖ

Vaida Slušnienė

Trenerė

8 623 75683
slusniene.vaida@gmail.com

TENISAS

TRENERIS

Marijus Puškorius

Treneris

8 608 08443
marijus79@yahoo.com

AEROBINĖ GIMNASTIKA

TRENERĖ

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Šarūnė Libonaitė

Trenerė

8 625 56028
sarunelib@gmail.com

PLAUKIMAS

TRENERIAI

Darius Stanelis

Treneris

8 606 84451
stanelis@gmail.com

Židrūnė Budrienė

Trenerė Metodininkė

8 614 35306
zbudriene@gmail.com

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Gitana Kemešienė

Trenerė Metodininkė

8 672 01446
gkemas@gmail.com

↑Į VIRŠŲ↑
lt_LTLithuanian