Tinklininkai finišavo

2018 metų vasario 03 dieną Palangos sporto arenoje vyko miesto atvirų vyrų tinklinio pirmenybių finalinės varžybos. Teisę kovoti finaluose dėl 3-4 vietų iškovojo Palangos „Stihl“ ir Darbėnų , o dėl 1-2 vietų- Palangos „EG kompiuteriai“ ir Klaipėdos universiteto komandos.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Palangos „Stihl“ ir Darbėnų  tinklininkai. Abiejų komandų žaidėjai demonstravo įdomų ir permainingą žaidimą. Varžybas rezultatu 3:0 laimėjo Darbėnų tinklinio komanda. Tinklininkai iškovojo 3-čią vietą miesto pirmenybėse. Komanda apdovanota III-čios vietos laimėtojų taure, žaidėjai-medaliais, o geriausias komandos žaidėjas Rapolas Serepinas-prizu. „Stihl“ komanda liko 4-je vietoje. Komandos geriausiu žaidėju pripažintas Dominykas Balužis. Jam įteiktas prizas.

Dėl 1-2 vietų aikštelėje savo jėgas išbandė Palangos „EG kompiuteriai“ ir Klaipėdos universiteto tinklininkai. Nuo pat pirmųjų žaidimo minučių aikštelėje vyravo įtampa ir permainingas žaidimas Kiekvieną setą komandas skirdavo tik keli taškai .Įvairiapusiškos žaidimo kombinacijos, aukštas tinklininkų techninis ir taktinis pasirengimas stebino ne tik žiūrovus, bet ir komandų dalyvius. Pergalę rezultatu 3:1 iškovojo Palangos :EG kompiuteriai“ komanda, tuo pačiu

užsitikrino sau 1-mą vietą miesto pirmenybėse. Komanda apdovanota 1-mos vietos laimėtojos taure, žaidėjai-medaliais, o komandos geriausias žaidėjas Saulius Drungilas-prizu.

Klaipėdos universiteto komanda iškovojo garbingą 2-ą vietą. Tinklininkai apdovanoti 2-os vietos laimėtojų taure, žaidėjai-medaliais, geriausias komandos žaidėjas Sergėjus Smyslovas-prizu.

Tinklinio pirmenybių dalyviai dėkingi Palangos sporto centrui už apdovanojimus, kuriuos dalyviams įteikė sporto centro direktorius Arūnas Macius.

Tinklininkai įsitikinę, kad savo jėgas kitų metų atvirose tinklinio  pirmenybėse išbandys dar tvirtesni ir ryžtingesni, nes juos visus vienija ir jungia- tinklinis.