Simo Kučo ir Otilijos Norkutės organizuotas teniso turnyras Palangos teniso kortuose

Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.

Turnyras vyko dvi dienas, čia varžėsi 16 žaidėjų, kurie po turnyro buvo apdovanoti.

Pirmąją vietą užėmė Žaromskienė / Kubilius. Antrąją vietą – Fedoravičienė / Mikelionis, o trečiąją – Laucius / Simaitienė.

Turnyre teisėjavo patys organizatoriai.

S. Kučas tenisą žaidžia nuo 4 metų, o treneriu dirba jau 12 metų. Vaikinas yra žaidęs “Davis Cup” turnyre, kur kartu su R. Berankiu atstovavo Lietuvą net kelis kartus. Į Palangą tenisininkas važiuoja jau 6 vasaras. O šiemet čia pradėjo vesti ir kardio teniso treniruotes, ko niekas iki šiol nebuvo daręs.

Paklaustas apie Palangoje, Gėlių a. 1 įsikūrusius kortus, Simas prisimena: „Šiuose kortuose prabėgo mano vaikystė, turnyruose čia dalyvavau apie 20 metų, todėl labai džiaugiuosi, turėdamas galimybe pats organizuoti juos čia, erdvės tam tobulai pritaikytos. Tiek stovykloms, tiek turnyrams. Daug aikštynų, pakankamai gera danga ir dar pajūrys prie pat! Dar tada kai Birutė Rabikaitė viską prižiūrėjo, žinojau, kad tai yra vieni geriausių ir jaukiausių kortų Lietuvoje. Vilniaus Sereikiškiių ir šie kortai yra mano mėgiamiausi, jie tiesiog alsuoja istorija ir prisiminimais. Čia tiek vasarų, stovyklų prabėgo. Džiugu, kad turėjau proga čia pabūti ne tik žaidėju, bet ir treneriu.“

Nuotraukų autorius: Martynas Stankaitis

Skip to content