Matas Mackevičius Lietuvos jaunių (U17) badmintono asmeninio čempionato vyrų dvejeto kategorijos vicečempionas!

Rugsėjo 26-27 dienomis Prienuose vyko Lietuvos badmintono federacijos organizuojamos kasmetinės Lietuvos jaunių iki 17 metų asmeninis badmintono čempionatas. Tarpusavyje varžėsi pajėgiausi šalies (U17) badmintonininkai iš įvairių miestų bei klubų. Palangos miestą atstovavo trys Palangos sporto centro badmintono sporto šakos auklėtiniai: Matas Mackevičius, Roman Sorokin ir Jokūbas Gudaitis.

Matas čempionate žaidė trijose kategorijose: vyrų vieneto, vyrų dvejeto poroje su Vilius Bagdanavičius (K. Navicko badmintono akademija) ir mišraus dvejeto poroje su Oresta Šverbakova (Klaipėdos badmintono klubas). Jokūbas ir Roman žaidė poroje vyrų dvejeto kategorijoje ir abu varžėsi vyrų vieneto kategorijoje. 

Matas poroje su V. Bagdanavičius (K. Navicko badmintono akademija) iškopė į vyrų dvejeto finalą, kur po atkaklios 2 setų kovos pralaimėjo vilniečiams Domui Pakšiui bei Rapolui Grigaliūnui. Vyrų vieneto kategorijoje iš 38 dalyvių Matas iškovojo 8 vietą, o mišraus dvejeto kategorijoje 7 vietą.

Kitiems Palangos sporto centro auklėtiniams dėl prizinių vietų varžytis neteko, tačiau vaikinai pasisėmė naudingos patirties, džiugino jų entuziziazmas ir noras kovoti aikštelėje dėl pergalės. Džiugu, kad vaikinų dvejetui pavyko iškovoti keletą pergalių vyrų dvejeto bei vyrų vieneto kategorijose.

Treneriai Vaida ir Edgaras Slušniai

Skip to content