Penkios Palangos tinklininkės Lietuvos U16 merginų salės tinklinio rinktinės sudėtyje

Nuo birželio 24 d. iki birželio 29 d. Anykščiuose vyko pirmoji Lietuvos U16 merginų (2010 m. gimimo ir jaunesnių) tinklinio rinktinės stovykla. Stovykloje dalyvavo 26 talentingos merginos iš visos Lietuvos, kurios buvo kruopščiai atrinktos ir dabar 19 iš jų tęs pasirengimą Kaune  liepos 1-6 dienomis. Džiugu, kad net penkios Palangos sporto centro tinklininkės pateko į rinktinės sudėtį ir toliau ruošis 2024 metų Europos U16 merginų čempionato atrankai, kuri įvyks jau šį rudenį.  
Mūsų merginos Eva Jokšaitė, Miglė Gailevičiūtė, Indrė Vambutaitė, Ūla Vasiliūnaitė ir Liepa Stankevičiūtė turėjo galimybę treniruotėse dirbti su  legendine tinklinio žaidėja, olimpiete, Lietuvos jaunimo rinktinių projekto „Mes – Lietuva“ vadove Indre Sorokaite ir vienu perspektyviausių Lietuvos trenerių Gilbertu Kerpe, kurie dalinosi savo patirtimi ir įgūdžiais.
Lietuvos U16 merginų tinklinio rinktinės treneriai džiaugėsi, kad pirmąją atrankos savaitę turėjo daug treniruočių ir merginos rodė didelį norą treniruočių metų ir buvo žingeidžios. Nuveiktas nemažas darbas kartu. Laiko iki pirmo atrankos į Europos čempionatą etapo liko ne taip ir daug, tačiau merginos perspektyvios ir visų atsakingas tolimesnis darbas bei pastangos parodys, ką galima nuveikti.
Palangos Sporto centro  trenerė Diana Mažeikė labai džiaugiasi tokiu jos treniruojamų mergaičių įvertinimu. Tai tikrai didelis pasiekimas, kai net  penkios merginos iš vienos komandos atrenkamos į LT rinktinės sudėtį ir turi galimybę treniruotis su tokio aukšto lygio treneriais ir geriausiomis merginomis iš visos Lietuvos. Trenerė labai dėkoja Lietuvos tinklinio federacijai, projekto “Mes-Lietuva” vadovei Indrei Sorokaitei, U16 rinktinės vyr.treneriui Gilbertui Kerpei, Palangos sporto centrui, fizinio rengimo treneriui Matui Gailevičiui ir mergaičių tėveliams, daug prisidėjusiems, kad vaikai galėtų išvykti į rinktinės stovyklas semtis neįkainojamos patirties ir žinių. 
#Palangostinklinis #Palangossportocentras 
 
 
 
 
 
 
Skip to content