PALANGOS SPORTO CENTRO AUKLĖTINIŲ STARTAI LENGVOSIOS ATLETIKOS PIRMENYBĖSE

Vasario 9-10 Kaune vyko Lietuvos jaunių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir trys Palangos miesto lengvaatlečiai. Pakartojęs asmeninį rekordą (180cm) šuolio ir aukštį rungtyje, Benas Kaulius užėmė šeštą vietą. Rutulio stūmimo rungtyje ir vėl lygių sau neturėjo Dominykas Čepys, 5kg. Rutulį nustūmęs 16,64m, užėmė pirmąją vietą. Jis iškovojo teisę atstovauti Lietuvą, Pabaltijo mače, Estijoje. Paskutinę dieną startavęs Vilius Pučka, 60metrų barjeriniame bėgime, pagerino asmeninį rekordą ir užėmė dešimtąją vietą (11,22s).

Lietuvos jaunimo pirmenybėse Klaipėdoje vasario 16-17, šiais metais, dalyvavo vienintelis Palangos lengvaatletis, įvykdęs normatyvą,Dominykas Čepys. Dalyvaudamas su vyresniais varžovais Dominykas 6kg. Rutulį nustūmė 14,85m ir užėmė antrąją vietą. Sportininkus treniruoja A.Bajoras ir R. Kazlauskas