Lietuvos tinklinio čempionatas prasidėjo sėkmingai

                      Vasario 23-24 dienomis Palangos Baltijos pagrindinės mokyklos  sporto salėje prasidėjo Lietuvos „mini“ tinklinio U-13 mergaičių  čempionatas. Palangos miesto sporto centro komandą atstovavo jaunosios tinklininkės Gloria Januševič, Marija Kalis,Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė, Skaistė Laucytė, Samanta Tomasaitė ir Skaiva Kazlauskaitė. Mergaites treniruoja trenerė Irena Švanienė

                      Pirmąsias varžybas mūsų tinklininkės žaidė su Tauragės komanda ir ryškia persvara setuose ,rungtynes laimėjo rezultatu 2:0. Sekančias varžybas žaidė su pajėgia Kauno Starto 1 komanda. Susitikimas buvo labai permainingas ir įtemptas . Tik mūsų tinklininkių ryžto ir gero pasiruošimo dėka  varžybas laimėjome rezultatu 2:0. Puikiai varžybose su Raseinių tinklininkėmis savo pranašumą demonstravo mūsų žaidėjos. Technišku žaidimu tiek žaidėjus, tiek trenerius ir žiūrovus stebino Gloria Januševič, Marija Kalis, Beatričė Juozilaitytė ir Laura Buivydaitė. Rezultatu 2:0 jos nugalėjo Raseinių tinklininkių ekipą.

Druskininkų jaunosios tinklininkės taip pat patyrė pralaimėjimą. Mūsų komandos žaidėjos jas įveikė rezultatu 2:0, esant labai ryškiai persvarai setuose.Su jaunosiomis Druskininkų tinklininkėmis žaidė Skaistė Laucytė, Laura Buivydaitė ir Marija Kalis. Džiugu, kad mūsų jaunosios tinklininkės kitų komandų žaidėjoms nepaliko jokių šansų laimėti nors vieną pergalę. Palangos mergaitės šiame etape iškovojo pirmą vietą ir galimybę žaisti stipriausiųjų jaunųjų tinklininkių tolimesniuose  turuose. Palinkėsime puikioms mūsų žaidėjoms nepristigti ryžto ir noro siekti pačių geriausių rezultatų Lietuvos čempionate.

Skip to content