Iškovojo trečią vietą
Savaitgalį sporto centro arenoje šėlo mažosios krepšininkės. Čia vyko tradicinis mergaičių, gim. 2007 m. ir jaun., krepšinio turnyras „Sveika, vasara 2018“. Į Palangą atvyko Liepojos, Tukums (Latvija), Marijampolės ŽSM, Šiaulių KA „Saulė“, Ukmergės SC komandos. Pirmą dieną varžybos vyko pogrupiuose. Palangiškės 31:20 įveikė varžoves iš Tukums, tačiau, padariusios daug klaidų, pralaimėjo Ukmergės SC. Latvės nugalėjo […]
Iškovojo trečią vietą Read More »








