IŠKOVOJO MEDALIUS

Artėja prie pabaigos 2017/2018 m. Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) sezonas. Jaunieji krepšininkai žaidžia atkrintamas varžybas, kovoja dėl medalių. Savaitgalį krepšinis karaliavo ir Palangoje.

Į Palangos sporto centro areną atvyko keturios stipriausios U18 merginų B diviziono komandos. Į finalinį turnyrą pateko Plungės SRC, Alytaus SRC II , Marijampolės ŽSM  ir šeimininkių – Palangos SC komandos. Pirmą dieną vykusiose pusfinalio varžybose marijampolietės įveikė alytiškes, palangiškės du kėlinius lygiai žaidė prieš plungiškes, tačiau antroje rungtynių pusėje, traumą patyrus pagrindinei įžaidėjai, neatsilaikė prieš varžoves. Šeštadienį Palangos sporto centro krepšininkės, aktyviai palaikomos tėvelių ir draugų, 72:54 įveikė Alytaus SRC II komandą. Tai pirmas svarus laimėjimas šiai komandai.

Finalo nugalėtojos paaiškėjo tik paskutinėmis turnyro minutėmis. Baigiantis rungtynių laikui, atkakliai rungtyniavusios marijampolietės persverė rezultatą 56:54 ir atsitiesti priešininkėmsiš Plungės neleido.

Trečiają vietą turnyre iškovojusios Palangos SC komandoje negailėdamos jėgų žaidė: komandos kapitonė Karolina Narvilaitė, Kornelija Laukytė (išrinkta į simbolinį varžybų penketą), Laura Žurauskaitė, Ema Gadeikytė, Judita Baranauskaitė, Kotryna Karpaitė, Indrė Domarkaitė, Dovilė Zaboraitė, Samanta Petrulytė, Dominyka Martinkutė. Reguliaraus čempionato varžybose žaidė Anželika Dekontaitė. Komandos trenerė Daiva Mažionienė.