NET KETURIŲ ŠALIŲ ČEMPIONŲ KOMANDOS SUSIRINKO Į PALANGĄ, IŠSIAIŠKINTI, KURI STIPRIAUSIA

Praėjusį savaitgalį mūsų miesto arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijos komandos. Įvyko 27 rungtynės iš kurių net trijose prireikė pratesimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.

A pogrupyje pirmasias vietas užėmusios Maskvos “Dinamo” ir Plungės SRC komandos pusfinalio rungtynėse susitiko su B pogrupio stipriausiomis komandomis iš Kauno “Žalgirio KM” ir Maskvos “Trinta”.  Nugalėję pufinalio kovose, “Žalgirio” ir “Trintos”  krepšininkai įnirtingai kovojo ir finale. Tik trijų taškų pranašumu pergalę rezultatu 77-74 iškovojo Lietuvos čempionai. Jiems buvo įteikta specializuotos krepšinio parduotuvės “SPORTPOINT” taurė. Geriausiems  komandų žaidėjams buvo įteiktos sportinės ADIDAS kuprinės, o naudingiausiam turnyro žaidėjui iš Maskvos “Dinamo” komandos S. Savkovui –  naujausi Pro Bounce ADIDAS krepšinio bateliai.  

“Žemaitijos” komanda, kuri buvo sudaryta iš Klaipėdos, Palangos ir Raseinių žaidėjų, turnyre iškovojo 5 vietą. Geriausio  komandos žaidėjo prizas atiteko Palangos sporto centro auklėtiniui Justui Žiubriui.

Turnyro metu, visų komandų žaidėjai stebėjo ir Palangos “Kuršių” kova prieš Jonavos  “Sintek-Jonava” komandą. Rungtynių pertraukos metu, ”Kuršių”  komados žaidėjai turnyro dalyviams įteikė 205 centimetrų aukščio, rėmėjų iškeptą,  šakotį. Sėkmės dalyviams linkėjo Rusijos Generalinio konsulato Klaipėdoje konsulas Sergėjus Čerkalinas

  Visų komandų treneriai ir vadovai, bei tėveliai liko labai patenkinti turnyro organizuotumu, rungtyniavimo,  gyvenimo ir laisvalaikio sąlygomis Palangoje.  Mūsų miesto  keturiolikmečių komandą per Kalėdų atostogas į turnyrą pakvietė lenkai iš Vloclaveko miesto, o per pavasario atostogas maskviečiai.

Skip to content