Tinklinio šventė Palangoje!

Jau tapo gražia tradicija kasmet spalio pradžioje Palangoje švęsti tinklinio šventę. Taip ir šiemet  spalio 7-8 d. į mūsų miesto sporto sales susirinko net 8 jaunųjų tinklininkių komandos iš Rygos, Daugpilio, Vilniaus, Kauno, Raseinių, Šilalės, Gargždų ir Palangos.

Dvi dienas U15 mergaitės, gimusios 2009-2010 m., varžėsi Palangos sporto centro, Sporto klubo ”Riteris” bei MB “Sporto kopa” organizuotame turnyre “Palangos auksinis ruduo-2023”, ir kovojo dėl turnyro organizatorių ir rėmėjų įsteigtų apdovanojimų, taurių, medalių ir prizų. O jų šiais metais buvo kaip niekada gausu ir labai patrauklių. Organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino viskuo, kad turnyro dalyviai jaustųsi patogiai.

Sveikatingumo ir sporto centro KOPA komanda vedė ir koordinavo visą renginį, aprūpino dalyvius vandeniu, skanėstais, muzika. Pagrindiniai turnyro rėmėjai OSHEE, Megabaltic, Evolve Fitness Europe, Megasportas įsteigė prizus visiems turnyro dalyviams. Food Balance pasirūpino sveiku ir subalansuotu sportininkių maitinimu turnyro metu. Labai daug prie turnyro vykdymo prisidėjo ir nuolatiniai Palangos tinklinio komandos rėmėjai Transkela, EcomediaGroup, Fitpuls, Maistas Sportui. O sportininkės džiugino visus azartiškomis kovomis aikštelėse.

Po atkaklių kovų buvo išaiškinti turnyro nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta – Daugpilis,

II vieta – Ryga,

III vieta – Palanga,

IV vieta – Vilnius,

V vieta – Šilalė,

VI vieta- Gargždai,

VII vieta – Kaunas,

VIII vieta – Raseiniai.

Sveikiname Palangos tinklininkes ir jų trenerę Dianą Mažeikę su puikiu pasiekimu. Džiaugiamės, kad atsiranda vis daugiau palaikančių ir remiančių Palangos tinklininkių komandas, tai suteikia vaikams labai daug motyvacijos treniruotis ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.    

Skip to content