Tinklininkių velykinė stovykla

Palangos Sporto centro U15 tinklininkių komanda Velykines atostogas paskyrė pasirengimui 2023/2024 m. U5 LT salės tinklinio čempionato finaliniams etapams.
Jau balandžio 13 d. 8-ios jau praėjusios aštuntfinalio barjerą Lietuvos tinklininkių jaunučių komandos (mergaitės 2009 m.g. ir jaunesnės), tarp kurių yra ir Palangos U15 mergaičių komanda,  ketvirtfinalyje kovos dėl patekimo į finalinį ketvertą.  O LT U15 čempionato pusfinaliai ir finalai vyks 2024 m. balandžio 20-21 d. 
Siekiant kuo geriau pasiruošti paskutiniams LT čempionato etapams, Palangos tinklininkėms buvo organizuota stovykla. Komandos trenerė Diana Mažeikė  pakvietė į stovyklą atvykti ir savo patirtimi ir žiniomis pasidalinti žinomą tinklininką, trenerį Gilbertą Kerpę. Treniruočių metu mergaitės tobulino tinklinio technikos ir taktikos įgūdžius, taisė savo klaidas, gavo daug naujų žinių. 
Savaitę trukusią stovyklą balandžio 6 d. vainikavo įdomi kelionė į Kauną, kur Kauno sporto halėje Palangos tinklininkės stebėjo U20 Europos tinklinio čempionato antros atrankos rungtynes tarp Čekijos-Slovėnijos ir Lietuvos-Juodkalnijos rinktinių. 
Dėkojame sporto klubui JŪRA, padėjusiam organizuoti ir vykdyti šią stovyklą, klubo rėmėjams, mergaičių tėveliams, kurių palaikymas ir parama leidžia komandai tobulėti ir siekti savo tikslų.
 
 
Skip to content