Tarptautiniame turnyre – trečios

Mokslo metų ir sportinio sezono pabaigą Palangos sporto centro krepšininkės užbaigė tarptautiniu krepšinio turnyru „Palangos SC taurė 2019“.

Varžybose dalyvavo komanda iš Moldovos respublikos Gagaūzijos autonominės srities Čadir-Lunga miesto. Šią išvyką krepšininkėms ir savo treneriui padovanojo verslininkas iš Klaipėdos Sergej Kočanži, įsteigęs ir turnyro apdovanojimus. Merginoms tai pirma išvyka į užsienį. Jos buvo sužavėtos Palanga, džiaugėsi užsimezgusia draugyste su kurorto krepšininkėmis.

Pirmą dieną Palangos SC komanda 1 t. nusileido gagaūzėms, tačiau vėliau atsirevanšavo 10 t. skirtumu. Pralaimėjimas Kėdainių SC komandai, lėmė, kad palangiškės liko trečios. Turnyro nugalėtojomis tapo viešnios iš Gagaūzijos. Varžybų metu vyko ir asmeniniai konkursai. Tritaškių metimų varžybas laimėjo A. Gerc, baudų – kėdainiškė G. Šimonytė, technikos – palangiškė J. Baranauskaitė. Apdovanotos geriausios komandų žaidėjos: J. Kurdimova, D. Berankytė, palangiškė K. Razmaitė. Visi treneriai išskyrė puikų Palangos SC komandos kapitonės K. Laukytės žaidimą. Uždarymo metu žaidėjos apdovanotos medaliais ir taurėmis.