Puikus jaunųjų tinklininkių startas

              Spalio 19 dieną Palangoje Baltijos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mergaičių U-15 tinklinio čempionato pirmasis turas. Jame dalyvavo  Kauno, Jonavos, Alytaus ir Palangos mergaičių tinklininkių komandos.

Viso buvo sužaista šešios varžybos, o mūsų sporto centro jaunosios tinklininkės savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandė su trimis komandomis. Rezultatu 2 : 0 įveikė Kauno ekipą. Tokiu pat rezultatu 2 : 0 Alytaus komandą ir pajėgią Jonavos komandą.

Mergaitės puikiu savo žaidimu stebino ne tik žiūrovus, bet ir savo priešininkes ir jų treneres. Labai puikiais padavimais, puolamaisiais smūgeliais  išsiskyrė komandos žaidėja Skaistė Laucytė. Puikiai komandoje žaidė Samanta Tomasaitė, Gloria Januševič, Beatričė Juozilaitytė, Marija Kalis, Dorotėja Butavičiutė ir Laura Buivydaitė. Treneris Valdas Tuinyla labai patenkintas jaunųjų tinklininkių žaidimu.

Trys pergalės iš trijų, ko daugiau reikia, džiaugėsi treneris ir komandos žaidėjos. Pirmame etape Palangoje komanda iškovojo pirmą vietą. Šaunuolės mergaitės. Belieka tik palinkėti sėkmės tolimesniuose etapuose.

Skip to content