Palangos sporto centro auklėtiniai dalyvavo Nacionaliniame dziudo čempionate

Nacionalinio dziudo čempionato varžybose Palangos sporto centro auklėtiniai pasirodė tokia tvarka:

1. Anatolijus Panov pralaimėjo pirmąją kovą ir pasitraukė iš tolimesnių kovų.

2. Leonardo Farah likimas toks pat. Tačiau pastarieji abu sportininkai pasisėmė vertingos patirties, nugalėjo savo baimes ir parodė ryžtą kovose.

3. Paulius Ališauskas pralaimėjo dvi kovas ir pasitraukė iš tolimesnių kovų. Galbūt jo pralaimėjimus įtakojo skaudanti alkūnė, dėl kurios negalėjo drąsiai atlikti technikos veiksmų. Kad ir kaip būtų, Paulius yra tikras kovotojas. Jis yra 2011 m. gim. pogrupyje, tačiau šiose varžybose jis dalyvavo grupėje gim. 2009m. Taigi, tik su stipresniais kovodami tobulėjame ir judame į priekį fortūnos link.

4. Herkus Kiauda pirmą kovą laimėjo, antrą kovą pralaimėjo. Sekančias dvi kovas dėl paguodos laimėjo, tačiau penktoje kovoje laimėdamas ir likus 6 sekundėms, po lemtingos klaidos pralaimėjo ir neteko teisės kovoti dėl trečios vietos. Herkus iš penkių kovų laimėjo tris ir liko 7(septintas) iš 24 dalyvių.

5. Adrijana Ibatulinaitė tapo trečios vietos nugalėtoja savo amžiaus grupėje. Buvo daug ašarų, tačiau paskutinėje, ketvirtoje kovoje, laimėjo vienintelę savo pergalę ir tai suteikė bent kažkiek vilties ir džiaugsmo. Jaunoji sportininkė į Palangą grįš su moksleivių čempionato bronzos medaliu. Rytoj Adrijanos laukia dar vienas iššūkis, dar vienos varžybos – tik šį kartą su vyresniom mergaitėm.

Papildymas:

Palangos SC auklėtinė Adrijana Ibatulinaitė antrąją varžybų dieną tapo Lietuvos moksleivių dziudo čempionė U15 pogrupyje!