2023 m. balandžio 12 d. Palangoje vyko U13, U14 ir U18 mergaičių tinklinio turnyras, skirtas Palangos 770 m. sukakties paminėjimui

Džiaugiamės, kad paminėti mūsų miesto šventės atvyko svečiai iš  Liepojos(Latvija)  ir Kelmės. Turnyre dalyvavo 12 komandų, kiekvienoje amžiaus grupėje po 4 komandas.

U13 amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Palangos mergaičių, gim.2011 m., komanda. Antroji vieta atiteko Liepojos-2 komandai, trečioji – Liepojos-1 komandai, ketvirtos liko Kelmės tinklininkės.

U14 amžiaus grupėje vyko labai įtemptos rungtynės. Čia nugalėtojomis tapo Kelmės mergaičių komanda, antrąją vietą užėmė Palangos-1 komanda, trečiąją – Palangos -2 komanda, ketvirtojoje vietoje liko Liepojos mergaitės.

U18 merginų grupėje visas varžoves nugalėjo Kelmės komanda, antroji vieta atiteko Liepojos-1 komandai, trečiosios vietos medalius iškovojo Palangos tinklininkės, o ketvirtos liko Liepojos-2 komanda.

Geriausios komandų žaidėjos buvo apdovanotos Palangos sporto centro įsteigtais prizais, o  visi turnyro dalyviai džiaugėsi  gavę daug gerų emocijų, žaidybinės patirties ir naujų komandinių pažinčių.