Vilniuje vykusiame Lietuvos PRO lygos krepšinio čempionato antrajame ture buvo kovojama dėl vietos pirmojo etapo finale

Tarp penkiolikos dalyvavusių komandų, susumavus dviejų turų rezultatus, “Palangos” komanda užėmė septintąją vietą ir pateko į finalinį etapą, kuris vyks sekmadienį Tauragėje. 

 Aikštelėje puikiai kovoję mūsų komandos žaidėjai turėjo didelę persvarą prieš praėjusių metų čempionus, Marijampolės “Gulbelės” krepšininkus, pirmaudami rezultatu 15-10. Didelę žaidimo 3×3 patirtį turintys “Gulbelės” krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti 17-17, o per pratęstą rungtynių laiką ir laimėti. Galutinis rungtynių rezultatas 17-18.  Kitai stipriai “Kėdainių” komandai “Palanga” pralaimėjo 16-21 .”Kėdainiai” tapo antrojo turo nugalėtojais.

U-17 čempionate mūsų miesto “Švyturio” komanda nugalėjo Marijampolės III komandą (6-3), pralaimėjo Vilniaus (8-10) komandai. Kovoje dėl antros vietos pogrupyje ir patekimo į ketvirtfinalį Palangos komandai teko rungtyniauti su traumuotu Adrijumi Koziu. Pralaimėta Marijampolės II (7-11) komandai. Kaip paaiškėjo po rungtynių, Adrijus rungtyniavo su lūžusiu pirštu. Jam žaidimas trijulių čempionate šiemet jau baigtas. Turnyre nerungtyniavo ir Gustas Petrošius, kuris savaitgalį dalyvavo karate turnyre Šveicarijoje.

Ateinantį savaitgalį penkios Palangos komandos vyksta rungtyniauti į Tauragę.

Skip to content