KREPŠINIO AIKŠTELĖJE PASVEIKINO VASARĄ

Palangos sporto centras tęsia gražias tradicijas. Savaitgalį dvyliktą kartą organizuotas mergaičių krepšinio turnyras „Sveika, vasara 2017“. Šiemet varžybose dalyvavo Liepojos SM (Latvija), Palangos sporto centro, Šiaulių KA “Saulė“, Telšių SRC ir Ukmergės SC dešimtmetės ir jaunesnės sportininkės.

Visos komandos žaidė ratų sistema, tad galutinė turnyro dalyvių rikiuotė išaiškėjo tik po paskutinių varžybų. Nugalėtojomis tapo Liepojos SM, antrą vietą iškovojo Telšių SRC – šių komandų žaidėjos jau dalyvauja oficialiose varžybose, tad pasipriešinti joms buvo nelengva. Tačiau tarp palangiškių, šiauliečių ir ukmergiškių vyko graži lygiavertė kova. Mūsiškės 13:12 įveikė KA „Saulė“ ir 12:14 pralaimėjo  Ukmergės SC. Pastarosios 6:15 nusileido šiaulietėms. Rezultatai nelabai dideli, nes kai kurioms žaidėjoms krepšys dar per aukštai, bet varžybose mergaitės žaidė negailėdamos jėgų. Jas aktyviai palaikė gausus artimųjų ir draugų būrys.

Turnyre talkino vyresnės sporto centro krepšininkės, kurios mokėsi organizuoti varžybas, rašyti protokolus. Pertraukų metu buvo organizuotos krepšinio technikos įgūdžių asmeninės varžybos. Nugalėtojoms įteikti apdovanojimai.

Uždarymo metu mažosioms krepšininkėms Palangos sporto centro įsteigtus medalius ir taures įteikė buvusi sporto centro  ugdytinė Greta Kairytė, studijuojanti ir žaidžianti krepšinį JAV.

Komandos trenerė Daiva Mažionienė gyrė mergaites už gerą treniruočių lankymą, norą tobulėti.