Lapkričio 19 dieną Bauen badmintono arenoje Kaune vyko paskutinysis – ketvirtasis 17-osios Lietuvos taurės etapas vaikams iki 13 metų

Per visą sezoną vyksta keturi Lietuvos taurės etapai, kur sumuojami trys geriausi sezono rezultatai ir apdovanojami galutinės įskaitos prizininkai. Kiekviename etape varžosi daugiau kaip 30 mergaičių iš visos Lietuvos, tad siekiant patekti ant prizininkų pakylos, tenka laimėti net 4-5 susitikimus iš eilės. Palangos sporto centro badmintoninkė Gustė Butkutė, treniruojama Vaido Slušnienės, aktyviai dalyvavo visuose etapuose ir galutinėje įskaitoje buvo apdovanota dviem sidabro medaliais. Mergaičių dvejeto kategorijoje, kartu su kretingiške Liucija Gaudute ir mergaičių vieneto kategorijose palangiškė Gustė Butkutė puikavosi Lietuvos taurės sidabru.

Šiose varžybose savo jėgas išbandė ir šie Palangos sporto centro badmintoninkai: Agota Baguckytė, Indraja Šernauskaitė, Beatričė Užomeckaitė, Estelė Lėja Večerskytė, Jonas Butkus bei Grigas Šernauskas. Nors reikšmingų prizinių vietų šiems sportininkams užimti nepavyko, tačiau džiaugiuosi jų noru dalyvauti, vis gerėjančia technika. Buvo pasiekta ne viena džiuginanti pergalė, tačiau suklumpame varžydamiesi prieš TOP žaidėjus. Grįžtame pasisėmę patirties ir toliau treniruojamės – savo įžvalgomis po turnyro dalijosi trenerė Vaida.

Skip to content