Lietuvos U19 badmintono čempionate sidabras Palangos sporto centrui
Savaitgalį Vilniaus Delfi sporto centre vyko Lietuvos jaunučių (U13) ir jaunimo (U19) asmeniniai badmintono čempionatai. Čempionatuose dalyvavo Palangos sporto centro auklėtiniai Gustė Butkutė (U13) ir Matas Mackevičius (U19), kuriuos treniruoja Vaida Slušnienė. U13 grupėje tarpusavyje varžėsi stipriausi šalies žaidėjai iki 13 metų. Čempionate mergaičių vienetų kategorijoje varžėsi 27 dalyvės, dvejetų kategorijoje dalyvavo 13 porų, o […]
Lietuvos U19 badmintono čempionate sidabras Palangos sporto centrui Read More »








