Birželio 16-17 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunių čempionatas

Čempionate dalyvavo ir Palangos sporto centro lengvaatlečiai. Geriausius sezono rezultatus pasiekė šuolio į tolį rungtyje 4 vietas užėmę Laurynas Palubinskas, nušokęs 5,64m ir Gabrielė Kalis, nušokusi 5,19m. Kitoms dviems šuolininkėms į finalinį etapą nepavyko patekti, nors sportininkės buvo netoli savo asmeninių rezultatų. Amelija Stonkutė užėmė 10 vietą, nušokusi 4,79m, o Austėja Liebutė užėmė 13 vietą, nušokusi 4,73m. Laura Nemunytė, bėgdama 100 m nuotolį pasiekė savo asmeninį rekordą – 14,66s, tačiau šio laiko neužteko patekti į finalinius bėgimus ir bendroje įskaitoje užėmė 32 vietą iš 41. Palangos miestas rajonų grupėje užėmė 16-18 vietą iš 28 rajonų.

Sportininkus treniruoja treneriai Andrius Bajoras ir Donatas Rauktys. Dėkojame Palangos Sporto centrui už suteiktas galimybes dalyvauti čempionate.