2-ojo Lietuvos taurės etapo apžvalga (badmintonas)

Balandžio 13 dieną Lietuvoje startavo antrasis 19-osios Lietuvos taurės etapas. Sportininkai varžėsi savo amžiaus ir pajėgumo grupėse skirtinguose miestuose. Vilniuje vyko Cj (U15) ir Bj (U17), kur varžėsi 117 sportininkų ir visos Lietuvos. Palangoje vyko Dj (U13) etapas, kuriame dalyvavo 25 jauniausi sportininkai.  12 pajėgiausių Palangos sporto centro sporininkų, kuriuos treniruoja Vaida Slušnienė atkakliai varžėsi Cj (U15) ir Dj (u13) grupėse ir pasiekė džiuginančių pergalių.

Geriausiai Cj grupėje pasirodė Agota Baguckytė ir Julius Baguckis, savo vienetų pogrūpiuose iškovoję po 2 pergales, užėmė 2 vietas. Simona Repšytė, Dorotėja Užomeckaitė ir Beatričė Užomeckaitė savo pogrupiuose įveikė po vieną varžovę ir liko 3 vietoje.

Mergaičių dvejeto kategorijoje varžėsi 18 porų. Būdamos dviem metais jaunesnės už savo varžoves, palangiškės Agota Baguckytė ir Beatričė Užomeckaitė iškovojo dvi pergales, patyrė du pralaimėjimus ir užėmė 6 vietą.

Pirmame 19-osios Lietuvos taurės etapo finale žaidę Grigas Šernauskas ir Benediktas Andrijaitis suklupo, ir šįkart liko 6 vietoje. Pirmąjį susitikimą pralaimėjo čempionais tapusiems A. Kvedarauskui ir J. Raginiui.

Dj grupėje palangiškis Eimantas Ronkaitis vieneto kategorijoje iškvojo 3 pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir savo pogrupyje užėmė 2 vietą. Berniukų dvejeto kategorijoje drauge su partneriu Domu Meškausku (Kretingos sporto mokykla) iškovojo 3 vietą

Skip to content