Tarptautinės plaukimo varžybos Olštyne!

Lenkijoje Olštyno mieste vyko Tarptautinės plaukimo varžybos. Jose dvi dienas varžėsi plaukikai iš 41 klubo. Be Palangos sporto centro jose dalyvavo  plaukikai ne tik iš Lenkijos, bet ir iš Klaipėdos, Šiaulių, Kauno plaukimo mokyklų.

Šauniai varžybose startavo Vėjas Jokūbas Ruželė. Vėjas neturėjo sau lygių plaukdamas 200l/st ir 400l/st, 400 kompl. iškovojo antrą vietą, o 200 kompl. plaukime finišavo trečias. Absoliučioje įskaitoje tarp visų dalyvių Vėjas iškovojo antrą vietą.

Jaunesnių amžiaus grupėje Aleksander Iordachioia iškovojo 4 medalius, susumavus reitingo taškus užėmė 3 vietą.

Du kartus ant pakylos lipo Adelė Adomėnaitė ir Augustas Dapšauskas, o Ąžuolas Višinskis ir Jonas Šimkus namo parsivežė po vieną medalį.

Visai šalia pjedestalo pakylos liko Emilis Dvarionas, Austėja Razgutė ir Simona Bilinskytė – Milkovičiūtė.

Džiaugiamės, kad asmeninius rezultatus gerino beveik visi sporto centro plaukikai!

Sportininkų Trenerė: Ina Paipelienė