Panevėžyje vykusiose finalinėse Lietuvos krepšinio 3×3 čempionato varžybose kovojo penkios Palangos komandos

U-15 čempionate Palangos garbę gynė Rokas Remeikis, Edvinas Tubis, Erikas Afanasjevas ir dėl traumos finaliniame etape rungtyniauti negalėjęs Rokas Jurgilevičius. “Palangos” komanda, pralaimėjusi Plungės ir “Riflio” komandoms, į ketvirtfinalį nepateko ir užėmė 8 vietą.

Palangos šešiolikmečių komandai sekėsi geriausiai. Reguliarųjį sezoną baigusi žengdama pirmoje vietoje, komanda ir finaliniame etape parodė žemaitišką charakterį ir nugalėjusi Šiaulių SC, Kauno “Reunion”, Šilalės komandas, tik finale pralaimėjo po atkaklios kovos, iki paskutinės sekundės rezultatu 8-9, iš Kauno, Vilniaus ir Panevėžio žaidėjų sukomplektuotai komandai “Sakė, kad jai 18”. Antros vietos medaliais apdovanoti Adrijus Kozys, Tadas Razgus, Dominykas Videika, Martynas Dirkstys. Finalinėse kovose dėl traumos negalėjo dalyvauti Orestas Katėnas.

Savaite anksčiau, Telšiuose vykusiame U-17 čempionato finaliniame etape Palangos “Švyturio” komanda, nugalėjusi pirmoje vietoje žengusią Panevėžio komandą, pralaimėjo Kauno “Tornado” komadai. Ketvirtfinalio kovoje teko pripažinti bendraamžių iš Klaipėdos pranašumą. Tarp 19 čempionate dalyvavusių komandų, Palangos komanda užėmė 8 vietą. Komandai atstovavo N. Cibulskas, M. Kulvietis, G. Petrošius, A. Levickas, M. Rupšlaukis.

Čempionato “Mėgėjų” grupėje “Palangos” komanda finaliniame etape dviejų taškų skirtumu pralaimėjo “Ginklanešiams” bei iš buvusių profesionalių krepšininkų sudarytai “Taupos” komandai ir į ketvirtfinalį nepateko. Užimta 12 vieta tarp 18 komandų. Palangos garbę gynė N. Velyvis, T. Vepštas, M. Daukantas, T. Ruškys ir M. Našlėnas.

PRO lygoje antrojo etapo finaliniame etape “Palangos” komanda abi kovas vieno taško skirtumu pralaimėję Ukrainos “Kelts” ir Pasaulio vicečempionų pagrindu sudarytai Vilniaus “Rivilė” komandoms ir į ketvirtfinalį nepateko. Komandai atstovavo Ernestas Bružas, Matas Budrys, Eimantas Maksvytis ir Karolis Sapiega, treneris Paulius Barkus.

Šioje lygoje baigėsi antras etapas. Trečiojo etapo kovos vyks Šakiuose ir Marijampolėje, o finalas – rugpjūčio 15d. Kaune.