Liepos 7-8 dienomis Palangos sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunučių čempionate Marijampolėje

2021 metų liepos 7-8 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Palangos sporto centro lengvaatlečiai. 100m bėgimo rungtyje asmeninį rekordą pasiekė Gertrūda Bičkauskaitė, atstumą įveikusi per 14.51s, galiausiai užėmusi 33-iąją vietą. Šuolyje į tolį dalyvavo dvi palangiškės. Asmeninį rekordą pasiekė, ir 13-tąją vietą užėmė Laura Nemunytė, nušokusi 4.31m. Sėkmės, ir vieno centimetro iki finalo pritrūko kitai palangiškei Austėjai Liebutei, nušokusiai 4.60m, likusiai 9-oje vietoje. Šuolyje į aukštį, vaikinų grupėje dalyvavo Rokas Jurgilevičius, peršokęs kartelę, pakeltą į 1.40m aukštį. Rokui sėkmės ir technikos pritrūko įveikti 1.45m aukštį. Galutinėje lentelėje Rokas liko 9 vietoje. 400m rungtyje asmeninį rekordą pasiekė Beata Volkovaitė, distanciją įveikusi per 67.93s. Estafetiniame begime 4x100m Palangos merginos Austėja Liebutė, Gertrūda Bičauskaitė, Laura Nemunytė ir Beata Volkovaitė užėmė 7 vietą, distanciją iveikusios per 55,13s. Sveikiname sportininkus!