Palangiškių pergalės Lietuvos taurės varžybose

Kovo 2 dieną Kretingoje (Kretingos sporto centre) vyko pirmasis 19-osios Lietuvos taurės etapas. 112 jaunųjų badminoninkų iš visos Lietuvos varžėsi Bj (U17) ir Cj (U15) amžiaus ir pajėgumo grupėse: vieneto, dvejeto bei mišraus dvejeto kategorijose. 12 pajėgiausių Palangos sporto centro sporininkų, kuriuos treniruoja Vaida Slušnienė atkakliai varžėsi Cj (U15) grupėje ir pasiekė džiuginančių pergalių.

Geriausiai pasirodė Grigas Šernauskas, kuris berniukų dvejeto kategorijoje kartu su porininkų Benediktu Andrijaičių (Kretingos sporto mokyklos) Cj (U15) grupėje iškovojo 2 vietą.

2023 metais 3 Palangos sporto centro sportininkės: Agota Baguckytė, Beatričė Užomeckaitė ir Indraja Šernauskaitė 18-osios Lietuvos taurės Dj (U13) galutinėje įskaitoje užėmė prizines vietas, todėl šiemet iškovojo teisę varžytis aukštesnėje grupėje. Pirmajame 19-osios taurės etape, būdamos jaunesnės už savo varžoves, mergaitės vienetų grupės varžybose įveikė vyresnes sportininkes. Agota Baguckytė Cj (U15) grupės varžybose iškovojo 2 vietą, Beatričė Užomeckaitė 3 vietą, Indraja Šernauskaitė 3 vietą.

Sportininkų dar laukia 2 etapai, po kurių paaiškės finalinio etapo (kuris vyks Kaune lapkričio menesį) dalyviai.

Linkime visiems sportininkams užtikrintai žengti į finalinį etapą!