Šešios Palangos sporto centro komandos pradėjo kovas Lietuvos krepšinio 3×3 čempionatuose

Pirmosios jėgas išbandė U-17 ir PRO lygose dalyvaujančios komandos. Sezonas atidarytas Kaune botanikos parke pastatytoje “HOPTRANS arenoje”.  Palangos komanda pirmą kartą dalyvaujanti stipriausioje Lietuvos 3×3 krepšinio PRO lygoje, pralaimėję Marijampolės komandai, nugalėję Ukrainos 3×3 rinktinę ir ketvirtfinalyje pralaimėję stipriai Kėdainių komandai, užėmė aštuntą vietą. Palangai šiame etape atstovauja Mintautas Bulanovas, Ernestas Bružas, Ronaldas Rutkauskas, Tadas Ruškys ir amerikietis Donell Karon Cegers, treneris Paulius Barkus.

U-17 “Palangos” komandai atstovaujantys ir treniruojami Regimanto Juškos auklėtiniai – Antanas Levickas, Gustas Petrošius, Mantas Kulvietis ir Nojus Cibulskas – ketvirtfinalyje taip pat nusileido stipriai Marijampolės komandai, kuri ir tapo pirmojo turo nugalėtoja. Pogrupyje mūsų miesto krepšininkai nugalėjo Visagino komandą, bet pralaimėjo alytiškiams. Pirmojo turo kovos vyko naujoje Prezidento Valdo Adamkaus vardo VDU sporto salėje.

Rokiškyje vykusiuose vaikų ir jaunimo čempionatuose sėkmė lydėjo visas Palangos SC komandas. U-12, U-15 ir U-16 iškovojo pirmąsias vietas. U-16 komanda dalyvaudama mėgėjų “B” čempionate iškovojo antrąją vietą, o U-18 komanda mėgėjų “A” lygoje ketvirtfinalyje pralaimėjo Šiaulių EDGE komandai.

Nenugalimi palangiškiai buvo ir konkursuose. “Snaiperio” ir baudų konkursus laimėjo Orestas Katėnas.

Sekmadienį Vilniuje prie Baltojo tilto vyks PRO lygos ir U-17 antrasis etapas. PRO lygos rungtynių transliacijas galima stebėti per Go3 televiziją.