Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas

Druskininkų sporto centro plaukimo baseine dvi dienas runtyniavo Lietuvos jaunieji plaukikai. Į Lietuvos jaunučių čempionatą atvyko beveik 300 sportininkų iš 33 komandų. Palangos sporto centro auklėtiniai iškovojo aukštą 6 komandinę vietą, palikę po savęs, gilias tradicijas turinčias Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir kitų miestų komandas. Net tris kartus ant apdovanojimų pakylos lipo Vėjas Jokūbas Ruželė. Vėjas laimėjo sidabro medalius plaukdamas 200 nugara ir 400l/st bei bronzos medalį 400 m kompl.plaukime. Sidabro medaliu 200l/st rungtyje buvo apdovanotas Adomas Laurutis. Labai nedaug iki prizinės vietos trūko berniukų estafetei 4*100l/st. ,kurioje be jau minėtų plaukikų atstovavo Vincentas Staknys ir Dominykas Endzinas. Pirmą kartą jaunieji plaukikai dalyvavo varžybose su finalais. Džiugu, kad beveik visi Palangos plaukikai išsikovojo galimybę juose startuoti. Mergaičių tarpe , plaukdama su vyresnėmis varžovėmis ,aukštą 7 vietą 200kompl.plaukime užėmė Julija Tikniūtė. Plaukikų varžybų sezonas tik prasideda. Tikimės ir ateityje greitų plaukimų.