Liepos 8-9 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Čempionate dalyvavo ir Palangos sporto centro lengvaatlečiai. Sidabro medalį 400m bėgimo rungtyje iškovojo Diana Viličkaitė, tuo pačiu pasiekusi asmeninį rekordą – 57.85s. Antrąją dieną, bėgdama 200m, taip pat pasiekė asmeninį rekorda – 25.99s ir užėmė 4-ąją vietą. Diana Liepos 16-17 dienomis atstovaus Lietuvos komandą Pabaltijo čempionate. Kitiems Palangos sprinteriams sekėsi truputį prasčiau: Laura Nemunytė 100m bėgimo nuotolį įveikė per 14.76s, o Rojus Lazdauskas – per 12.43, pasiekdamas geriausią sezono rezultatą. Nemažai Palangos lengvatlečių dalyvavo šuolio į tolį rungtyje. Geriausiai sekėsi Gabrielei Kalis, kuri, nušokusi 5.03 m, pateko į finalą, tačiau pagerinti rezultato nepavyko ir užėmė 7-ąją vietą. Kitos šuolininkės – Austėja Liebutė (nušoko 4.63m) ir Amelija Stonkutė (nušoko 4.39m) į finalus nepateko ir užėmė 14-15 vietas. Vyrų šuolio į tolį rungtyje dalyvavo Laurynas Palubinskas, geriausių bandymu nušokęs 5.54m ir užėmęs 11-ąją vietą. Palangos komanda tarp rajonų užėmė 9-ąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius, linkime gerų rezultatų ir pergalių.