JAUNŲJŲ TINKLININKŲ ČEMPIONATAS PALANGOJE

2017 m. balandžio 21-22 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių ir berniukų čempionato II turo varžybos. Jose dalyvavo berniukų komandos iš Raseinių, Klaipėdos ir Palangos sporto centro 1 ir 2 komandos, o mergaičių iš Kauno, Kelmės ir Palangos sporto centro 1, 2, 3 komandos.
            Puikiai pasirodė kurorto jaunieji tinklininkai. Berniukų Palangos SC 2 komanda (Matas Paulauskas, Henrikas Mordvinukas, Svajūnas Buivydas ir Alanas Dzikevič), ugdomi trenerio Rimo Švanio. Įveikę klaipėdiečių komandas ir savo draugus Palangos SC 1, pralaimėję Raseinių tinklininkams, mūsiškiai iškovojo 2-ą vietą ir teisę dalyvauti finalinėse čempionato varžybose gegužės 5-7 d. Raseiniuose.
                Mergaičių Palangos 3 komanda (Glorija Januševič, Marija Kalis, Giedrė Serapinaitė bei Skaistė Laucytė), visas varžoves įveikusi rezultatu 2:0, tapo antro etapo lyderėmis ir taip pat iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose gegužės 5-7 d. Palangiškių trenerė Irena Švanienė džiaugėsi visų žaidėjų tobulėjimu ir ypatingai puikų žaidimą demonstruojančiomis Glorija ir Marija. Trenerė akcentavo, kad žaidėjos yra puikiai pasiruošusios šioms varžyboms ir ryžtingai nusiteikusios kovoti dėl prizinių vietų finale,
                Džiugu, kad Palangoje auga ir treniruojasi puiki tinklininkų karta.