Palangos sporto centro auklėtinis tapo Dziudo varžybų vicečempionu

2021 spalio 16 d. Plungės Žirgyno sporto salę sudrebino šio miesto vaikų dziudo varžybos “Auksinis ruduo”. Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų. Tokių varžybų dėka yra populiarinama dziudo sporto šaka moksleivių tarpe, keliamas sportuojančių meistriškumas ir palaikomi draugiški santykiai su kitais sporto klubais. Nugalėtojai buvo apdovanojami taurėmis, medaliais, diplomais. Po prieš tai, rugsėjo mėn vykusių atviro dziudo čempionato Klaipėdoje, kuomet dalyvavaujant Palangos jauniesiems sportininkams, Palangos sporto centro auklėtiniai iškovojo prizines vietas, šiandien ir vėl šis centras turi kuo didžiuotis. Jo ir Kovos menų klubo “Ardonas” sportininkas Herkus Kiauda svorio kategorijoje iki 46 kg.  laimėjo dvi kovas prieš Elektrėnų ir Ukmergės atstovus ir pateko į finalą. III – ojoje finalinėje kovoje, pasibaigus pagrindiniam kovos laikui, nusileido pajėgiam sportininkui iš “Budokos” klubo, tačiau Herkus Kiauda užėmė II-ą vietą ir tapo šių varžybų vicečempionu!

Nuoširdžiai sveikiname Palangos sporto centrą, jo auklėtinį ir trenerį Eriką Cchovrebovą (Kovos menų klubas “Ardonas”) už nuopelnus dziudo sportui, už šios sporto šakos gausų susidomėjimą ir populiarinimą vaikų tarpe.