Plaukikai varžybų sezoną pradėjo Šiauliuose
Plaukikai varžybomis Šiauliuose pradėjo naują sezoną. Sėkmingai startavo “Dambrausko taurės” plaukimo varžybose. Sidabro medalius iškovojo Vėjas Jokūbas Ruželė, Vincentas Staknys ir vaikinų estafetė, kurioje be jau minėtų plaukikų, startavo Dominykas Endzinas ir Benas Gelažauskas. Bronziniai apdovanojimai buvo įteikti- Pijui Pakusui, Julijai Tikniūtei, Gabijai Stonkutei. Jau šį penktadienį plaukikų lauks rimti startai Palangoje. Į tradicines “Gintarinio […]
Plaukikai varžybų sezoną pradėjo Šiauliuose Read More »










