Jonavoje iškovota Kalėdinė taurė

Gruodžio 28 dieną Jonavos sporto centre ir Jonavos R. Samulevičiaus progimnazijoje vyko tikra tinklinio šventė – jau 21-tą kartą buvo organizuotas ir vykdytas tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė 2023“ kasmet sukviečiantis gausų būrį ne tik Lietuvos tinklininkių, bet ir svečių iš kitų Baltijos šalių. Šiemet dalyvavo net 15 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir  Lenkijos. Komandos varžėsi dvejose amžiaus grupėse : U12 (10 komandų) ir U13 (5 komandos).

Net dvi Palangos U12 mergaičių komandos, treniruojamos trenerės Dianos Mažeikės, išbandė savo jėgas šiame turnyre. Abi komandos savo pogrupiuose nugalėjo visas varžoves, pasiekė po 4 pergales, užėmė pirmąsias vietas ir susitiko finale žaisti dėl 1-2 vietų. Turnyro nugalėtojo taurę finale iškovojo Palanga-2 komanda, antrąją vietą užėmė Palanga-1 komanda.

Komandos buvo apdovanotos kalėdiniais medaliais, taurėmis bei prizais, kuriuos įsteigė Jonavos sporto centras.

Sveikiname mergaites ir trenerę. Smagu, kad auga perspektyvi tinklininkių pamaina.