„Regionų“  taurės plaukimo varžybos

Dvi dienas Kauno „Girstučio“ baseine vyko atkakli kova dėl „Regionų“ taurės varžybų medalių. Į varžybas atvyko 22 komandos, ne tik iš regionų, bet jose dalyvavo ir privatūs plaukimo klubai iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių. Varžybos vyko 5 amžiaus grupėse. Palangos Sporto centro plaukikai baseino takeliuose varžėsi tik 4 amžiaus grupėse. Pačių jauniausių grupėje sidabro medaliu pasidabino Aleksandras Iordachioaja, bronza atiteko Karinai Gurnikai. Berniukai laimėjo 4*50l/st.est. Aukso medaliai buvo įteikti J.Jaugeliui, A.Iordachioaja, J.Šimkui, J.Jankūnui. Vyresnių vaikų amžiuje antrąją vietą iškovojo Ąžuolas Višinskis, ant trečios vietos podiumo laiptelio lipo Dominykas Endzinas, tokiais pat medaliais buvo apdovanota Mix. Estafetė, kurioje plaukė G.Nuraševa, D.Endzinas, A.Razgutė, B.Gelažauskas. Jaunučių amžiuje net tris apdovanojimus pelnė Vėjas Jokūbas Ruželė. Plaukdamas su vyresniais varžovais, jis net du kartus finišavo antras , o prie sidabrinių dar pridėjo ir bronzos medalį. Visai šalia apdovanojimų plaukė Austėja Razgutė, iškovojusi dvi ketvirtąsias vietas, iki medalio ją skyrė tik 0,06s. J.Jankūnas ir A. Adomėnaitė finišavo taip pat ketvirti. A.Mažuknaitė , G.Stonkutė, G.Nuraševa su asmeninias rezultatais užėmė 5ąsias vietas, Simona Blinstrubytė finišavo šešta. Tarp visų varžybų dalyvių jaunučių tarpe, susumavus dviejų rungčių rezultatų reitingo taškus, antrąją vietą užėmė Vėjas Jokūbas Ruželė. Palangos sporto centro komanda , net ir nedalyvaudama vienoje vyriausioje amžiaus grupėje ,iškovojo 4 vietą.