PUIKUS JAUNŲJŲ PALANGOS TINKLININKIŲ PASIEKIMAS

2017 metų gegužės 5-6 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos „mini “ mergaičių tinklinio U-12 finalinės varžybos. Atrankinėse varžybose dalyvavo 19 mergaičių komandų iš visos Lietuvos. Teisę žaisti finale iškovojo pačios pajėgiausios 6 ekipos: Šiaulių, Jonavos 1, Jonavos 2, Vilniaus 3, Palangos 3 ir Kauno 1.

Gegužės 5 dieną Palangos sporto centro jaunosios tinklininkės, treniruojamos trenerės Irenos Švanienės, žaidė dvejas varžybas su Vilniaus 3 ir Jonavos 1 komandomis. Rezultatu 2:1 ir 2:0 varžybas laimėjo mūsiškės. Antrą dieną teko žaisti trejas varžybas. Pirmas rungtynes su stipria Šiaulių mergaičių komanda, rezultatu 1:2, kurorto atstovės pralaimėjo. Pasibaigus visoms varžyboms, išaiškėjo, kad tai buvo vienintelis pralaimėjimas čempionėms. Likusiose varžybose, sutelkusios visas jėgas, treniruotėse įgytus žaidybinius įgūdžius ir teisingus taktinius sprendimus palangiškės puikiai panaudojo 2:0 įveikdamos Jonavos 2 komandą ir labai įtemptose varžybose 2:1 Kauno 1 komandą. Komandos žaidėjos Glorija Januševič ir Marija Kalis, pademonstravusios puikų  žaidimą, savo komandai iškovojo antrą vietą. Vicečempionių komandoje žaidė ir Laura Buivydaitė, bei Giedrė Serapinaitė. Palangiškėms įteikta II vietos taurė, žaidėjoms ir trenerei medaliai ir diplomai. Trečią vietą iškovojo Vilniaus 3 atstovės. Palangos SC mergaičių komandos geriausios žaidėjos prizas įteiktas Glorijai Januševič.

Džiugu, kad Palangos sporto centro jaunosios sportininkės įrodė, kad jos yra lygiavertės varžovės didžiųjų miestų tinklininkėms. Linkime mūsų mergaitėms ištvermės, kruopštaus darbo ir sėkmės ruošiantis kitiems startams.