Įvyko šalies jaunučių U11, U13 bei jaunimo U19 asmeniniai badmintono čempionatai

Svarbiausios metų varžybos, kur susirenka stipriausi šalies sportininkai atskirose amžiaus grupėse varžytis dėl čempionų titulo. Palangos sporto centro badmintonininkai U11 ir U19 amžiaus grupėse pasiekė itin aukštą rezultatą.

Lietuvos jaunučių (U11) mergaičių vieneto vicečempionė, palangiškė Agota Baguckytė. Bronzos medalį iškovojo Beatričė Užomeckaitė.

Agota ir Beatričė žaidė poroje ir mergaičių dvejetų kategorijoje iškovojo šalies vicečempionių titulą. Finalinėje dvejeto akistatoje, po permainingų 3 setų, teko pripažinti Kretingos sporto mokyklos dueto pranašumą.

Lietuvos jaunučių (U13) čempionate, kur varžėsi 28 mergaitės, palangiškių Agotos ir Beatričės duetui pavyko patekti į TOP 8. Nugalėjusios ne vieną vyresnę už save varžovę mergaitės potencialą, kad gali varžytis su pajėgiomis šalies sportininkėmis.

Lietuvos jaunimo (U19) asmeniniame čempionate, Matas Mackevičius tapo šalies mišrių dvejetų vicečempionu, poroje su vilniete Jogaile Kelečiūtė. Vyrų dvejeto kategorijoje, kartu su klaipėdiečių Vytautu Šukiu iškovojo šalies bronzą. Vaikinų vieneto kategorijoje Palangos sporto centro sportininkui nepavyko iškopti į pusfinalį. Po įtemptos ir permainingos kovos, rezultatu 21:23 18:21, Matui teko pripažinti kauniečio Kipro Sakalausko pranašumą.

Sveikiname sportininkus ir dėkojame už Palangos miesto garsinimą.