Iškovojo trečią vietą

Savaitgalį sporto centro arenoje šėlo mažosios krepšininkės. Čia vyko tradicinis mergaičių, gim. 2007 m. ir jaun., krepšinio turnyras „Sveika, vasara 2018“. Į Palangą atvyko Liepojos, Tukums (Latvija), Marijampolės ŽSM, Šiaulių KA „Saulė“, Ukmergės SC komandos.

Pirmą dieną varžybos vyko pogrupiuose. Palangiškės 31:20 įveikė varžoves iš Tukums, tačiau, padariusios daug klaidų, pralaimėjo Ukmergės SC. Latvės nugalėjo ukmergiškes, tad  išaiškinant pogrupio nugalėtojas, teko skaičiuoti tarpusavio rezultatus.

Kitame pogrupyje pajėgiausios taip pat buvo viešnios iš Latvijos. Liepojos krepšininkės užtikrintai įveikė savo varžoves, o marijampolietės nugalėjo KA „Saulė“ žaidėjas.

Šeštadienį vyko atkaklios pusfinalių varžybos ir finalai. Dėl trečios vietos mūsų sporto centro atstovės 34:24 nugalėjo marijampolietes, o Liepojos žaidėjos finale nugalėjo Tukums komand, ir antrus metus iš eilės tapo turnyro nugalėtojomis. Penktą vietą užėmė ukmergiškės.

Turnyro metu vyko krepšinio technikos įgūdžių konkursas. Palangos SC komandoje geriausiai sekėsi  Žemynai Piktužytei. Visos konkurso nugalėtojos apdovanotos sporto centro prizais.

Uždarymo metu žaidėjom įteikti medaliai, nugalėtojoms – taurės.