Lt Ru En

2018-05-24

 

Palangos tinklininkės-vicečempionės

 

    2018 m. gegužės 19-20 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio mergaičių čempionato finalinės varžybos .Dalyvavo Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Raseinių, Jonavos ir Palangos sporto centro mergaičių komandos. Viso čempionate dalyvavo 18 komandų.

    Finalinės varžybos buvo rimtas išbandymas mūsų jaunosioms tinklininkėms Gloriai Januševič, Marijai Kalis , Samantai Tomasaitei, Beatričei Juozilaitytei, Laurai Buivydaitei ir Skaistei Laucytei. Pirmąsias varžybas mergaitės žaidė su Šiaulių tinklininkėmis ir tik neženkliai setuose pralošdamos ( 25:23, 25:18) pralaimėjo rezultatu 2:0. Toliau laukė susitikimas su pajėgia Vilniaus komanda. Palangos tinklininkės pademonstravo įvairų ir ryžtingą žaidimą .Varžybas laimėjo rezultatu 2:0. Trumpos pertraukėlės metu komandos trenerė Irena Švanienė savo auklėtinėms nurodė gaires,  kaip tinkamai reikės žaisti su Kauno komandos mergaitėmis, kurios buvo pagrindinės palangiškių varžovės. Kaunietės turėjo aiškų ūgio pranašumą. Palangos sporto centro tinklininkės žaidė puikiai. Jos pademonstravo gerą techninį ir fizinį komandos pasiruošimą ir varžybas laimėjo rezultatu 2:0.

    Sekančią dieną mūsų tinklininkės įveikė Raseinių ir Jonavos komandas, nugalėdamos jas rezultatu 2:0. Jaunosios tinklininkės iškovojo 5 pergales iš 6 ir užėmė Lietuvos „mini“ tinklinio U-13 čempionate II-ą vietą. Komanda apdovanota II-os vietos laimėtojos taure, žaidėjos Gloria Januševič, Marija Kalis, Samanta Tomasaitė, Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė , Skaistė Laucytė  ir trenerė Irena Švanienė II-os vietos laimėtojų medaliais. Geriausia komandos žaidėja Gloria Januševič apdovanota prizu. Džiugu, kad Palangoje tinklinis yra populiarus ir mėgiamas . O mūsų jaunosioms tinklininkėms norisi palinkėti dar ne kartą įrodyti, kad jos puikios žaidėjos ir vertos aukštesnės vietos. Sėkmės jums šaunuolės.

2018-05-21

 

 

   Birželio 1-3 dienomis, Palangoje, organizuojamos pirmosios krepšinio klinikos, kurios skirtos žaidėjams ir treneriams kartu. Lektoriai, žinomi Lietuvos ir Prancūzijos treneriai,  kurių dauguma dirba individualiais krepšininkų rengimo treneriais, stengsis suteikti kuo daugiau naudingos informacijos tiek jauniesiems sportininkams, tiek jų treneriams. Į Sportpoint krepšinio klinikas kviečiami visi, kurie nori pasisemti naujų idėjų ateinančiam sezonui. Lektoriai pasiruošę pasidalinti visa sukaupta patirtimi ir efektyviausiais būdais, kokie yra svarbiausi mokymo pagrindai ir kaip pasiekti geresnių rezultatų formuojant jaunąjį žaidėją bei ruošiant jį žaidimui aukščiausiame lygyje. Treneriai iš Prancūzijos, Nicolas Getin ir Frank Cretien, mokys metimo technikos ir analizuos klaidas,  Ramūnas Cvirka demonstruos individualius žaidėjų veiksmus puolime ir gynyboje, Tomas Keršis analizuos kamuolio judėjimo svarbą krepšinyje ir mokys kokybiško perdavimo technikos, Darius Sirtautas mokys kaip tobulinti individualų žaidimą komandinėse treniruotėse ir t.t. Po kiekvienos treniruotės, vaišinantis kava, seminaro dalyviai galės pabendrauti su lektoriais, užduoti klausimų, padiskutuoti.

   Jaunieji krepšininkai norintys pasitobulinti, praplėsti žinių ir įgūdžių bagažą, dalyvauti lektorių treniruotėse, registruojami tik su savo trenerių geromis rekomendacijomis.

Amžiaus grupės vaikinų ir merginų gim. 2002-2004 ir 2005-2007.
 

Smulkesnė informacija čia

 

2018-05-14

 

Iškovojo trečią vietą

 

Savaitgalį sporto centro arenoje šėlo mažosios krepšininkės. Čia vyko tradicinis mergaičių, gim. 2007 m. ir jaun., krepšinio turnyras „Sveika, vasara 2018“. Į Palangą atvyko Liepojos, Tukums (Latvija), Marijampolės ŽSM, Šiaulių KA „Saulė“, Ukmergės SC komandos.

Pirmą dieną varžybos vyko pogrupiuose. Palangiškės 31:20 įveikė varžoves iš Tukums, tačiau, padariusios daug klaidų, pralaimėjo Ukmergės SC. Latvės nugalėjo ukmergiškes, tad  išaiškinant pogrupio nugalėtojas, teko skaičiuoti tarpusavio rezultatus.

Kitame pogrupyje pajėgiausios taip pat buvo viešnios iš Latvijos. Liepojos krepšininkės užtikrintai įveikė savo varžoves, o marijampolietės nugalėjo KA „Saulė“ žaidėjas.  

Šeštadienį vyko atkaklios pusfinalių varžybos ir finalai. Dėl trečios vietos mūsų sporto centro atstovės 34:24 nugalėjo marijampolietes, o Liepojos žaidėjos finale nugalėjo Tukums komand, ir antrus metus iš eilės tapo turnyro nugalėtojomis. Penktą vietą užėmė ukmergiškės.

Turnyro metu vyko krepšinio technikos įgūdžių konkursas. Palangos SC komandoje geriausiai sekėsi  Žemynai Piktužytei. Visos konkurso nugalėtojos apdovanotos sporto centro prizais.

Uždarymo metu žaidėjom įteikti medaliai, nugalėtojoms - taurės.

NAUJIENŲ ARCHYVAS