Lt Ru En

Puikus jaunųjų tinklininkių startas

              Spalio 19 dieną Palangoje Baltijos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mergaičių U-15 tinklinio čempionato pirmasis turas . Jame dalyvavo  Kauno , Jonavos , Alytaus ir Palangos mergaičių tinklininkių komandos. Viso buvo sužaista šešios varžybos, o mūsų sporto centro jaunosios tinklininkės savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandė su trimis komandomis . Rezultatu 2 : 0 įveikė Kauno ekipą. Tokiu pat rezultatu 2 : 0 Alytaus komandą ir pajėgią Jonavos komandą įveikė rezultatu 2 : 0. Mergaitės puikiu savo žaidimu stebino ne tik žiūrovus, bet ir savo priešininkes ir jų treneres. Labai puikiais padavimais, puolamaisiais smūgeliais  išsiskyrė komandos žaidėja Skaistė Laucytė. Puikiai komandoje žaidė Samanta Tomasaitė, Gloria Januševič, Beatričė Juozilaitytė, Marija Kalis, Dorotėja Butavičiutė ir Laura Buivydaitė. Treneris Valdas Tuinyla labai patenkintas jaunųjų tinklininkių žaidimu. Trys pergalės iš trijų, ko daugiau reikia , džiaugėsi treneris ir komandos žaidėjos. Pirmame etape Palangoje komanda iškovojo pirmą vietą. Šaunuolės mergaitės. Belieka tik palinkėti sėkmės tolimesniuose etapuose.

                                                           

PUIKUS JAUNŲJŲ PALANGOS TINKLININKIŲ PASIEKIMAS

           2017 metų gegužės 5-6 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos „mini “ mergaičių tinklinio U-12 finalinės varžybos. Atrankinėse varžybose dalyvavo 19 mergaičių komandų iš visos Lietuvos. Teisę žaisti finale iškovojo pačios pajėgiausios 6 ekipos: Šiaulių, Jonavos 1, Jonavos 2, Vilniaus 3, Palangos 3 ir Kauno 1.
           Gegužės 5 dieną Palangos sporto centro jaunosios tinklininkės, treniruojamos trenerės Irenos Švanienės, žaidė dvejas varžybas su Vilniaus 3 ir Jonavos 1 komandomis. Rezultatu 2:1 ir 2:0 varžybas laimėjo mūsiškės. Antrą dieną teko žaisti trejas varžybas. Pirmas rungtynes su stipria Šiaulių mergaičių komanda, rezultatu 1:2, kurorto atstovės pralaimėjo. Pasibaigus visoms varžyboms, išaiškėjo, kad tai buvo vienintelis pralaimėjimas čempionėms. Likusiose varžybose, sutelkusios visas jėgas, treniruotėse įgytus žaidybinius įgūdžius ir teisingus taktinius sprendimus palangiškės puikiai panaudojo 2:0 įveikdamos Jonavos 2 komandą ir labai įtemptose varžybose 2:1 Kauno 1 komandą. Komandos žaidėjos Glorija Januševič ir Marija Kalis, pademonstravusios puikų  žaidimą, savo komandai iškovojo antrą vietą. Vicečempionių komandoje žaidė ir Laura Buivydaitė, bei Giedrė Serapinaitė. Palangiškėms įteikta II vietos taurė, žaidėjoms ir trenerei medaliai ir diplomai. Trečią vietą iškovojo Vilniaus 3 atstovės. Palangos SC mergaičių komandos geriausios žaidėjos prizas įteiktas Glorijai Januševič.
            Džiugu, kad Palangos sporto centro jaunosios sportininkės įrodė, kad jos yra lygiavertės varžovės didžiųjų miestų tinklininkėms. Linkime mūsų mergaitėms ištvermės, kruopštaus darbo ir sėkmės ruošiantis kitiems startams.

 

JAUNŲJŲ TINKLININKŲ ČEMPIONATAS PALANGOJE

                        2017 m. balandžio 21-22 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių ir berniukų čempionato II turo varžybos. Jose dalyvavo berniukų komandos iš Raseinių, Klaipėdos ir Palangos sporto centro 1 ir 2 komandos, o mergaičių iš Kauno, Kelmės ir Palangos sporto centro 1, 2, 3 komandos.
                     Puikiai pasirodė kurorto jaunieji tinklininkai. Berniukų Palangos SC 2 komanda (Matas Paulauskas, Henrikas Mordvinukas, Svajūnas Buivydas ir Alanas Dzikevič), ugdomi trenerio Rimo Švanio. Įveikę klaipėdiečių komandas ir savo draugus  SC 1, pralaimėję Raseinių tinklininkams, mūsiškiai iškovojo 2-ą vietą ir teisę dalyvauti finalinėse čempionato varžybose gegužės 5-7 d. Raseiniuose.
                         Mergaičių Palangos SC 3 komanda (Glorija Januševič, Marija Kalis, Giedrė Serapinaitė bei Skaistė Laucytė), visas varžoves įveikusi vienodu rezultatu 2:0, tapo antro etapo lyderėmis ir taip pat iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose gegužės 5-7 d. Palangiškių trenerė Irena Švanienė džiaugėsi visų žaidėjų tobulėjimu ir ypatingai puikų žaidimą demonstruojančiomis Glorija  ir Marija. Trenerė akcentavo, kad žaidėjos yra puikiai pasiruošusios šioms varžyboms ir ryžtingai nusiteikusios kovoti dėl prizinių vietų finale.
                              Džiugu, kad Palangoje auga ir treniruojasi puiki tinklininkų karta

      

 

PALANGIŠKĖS  - STIPRIAUSIOS

              Palangos sporto centras tęsia varžybas, skirtas papildyti „Palangos dienos 2017“ renginių programą. Balandžio 7 d. universalioje sporto arenoje organizuotas tradicinis merginų, gim. 1998 m. ir jaunesnių, tinklinio turnyras. Ratų sistema vykusiose varžybose jėgas išbandė Klaipėdos SC "Vesulas", Pagėgių MSM ir Palangos SC I ir Palangos SC II atstovės. Varžybų šeimininkės, Palangos sporto centro I komanda, nepasigailėjo varžovių ir iškovojo pirmą vietą, antros - klaipėdietės, trečios Palangos SC II, o ketvirtos Pagėgių tinklininkės. Nugalėtojoms įteiktos taurės ir medaliai. Palangos sporto centro tinklininkes ugdo treneris Valdas Tuinyla. 

Proginiame turnyre  - palangiškių pergalė

            Palangos sporto centro merginų tinklinio komanda dalyvavo Kretingos technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) surengtame turnyre, skirtame Kovo 11-ajai paminėti.
             Turnyre varžėsi 5 merginų komandos: be aikštės šeimininkių KTVM merginų, – Plikių pagrindinės mokyklos, Palangos sporto centro, Darbėnų gimnazijos bei Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos. Pabrėžietės 2:1 nugalėjo Plikių ir 2:0 – Darbėnų merginas, Palangos sporto centras 2:0 šventė pergalę prieš KTVM, tokiu pat rezultatu darbėniškės nugalėjo Plikių pagr. m-klos komandą. Dėl III vietos žaidė KTVM ir Darbėnų gimnazija – pergalę 2:0 šventė turnyro šeimininkės. Dėl nugalėtojų taurės įnirtinga kova užvirė tarp Palangos sporto centro ir Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos merginų – pajėgesnės buvo kurorto atstovės, varžoves nugalėjusios 2:1.
                Geriausia Palangos sporto centro komandos žaidėja pripažinta Marina Slobodeniuk. Komandą treniruoja Valdas Tuinyla.

  

 

Jaunųjų tinklininkų startai

       Šių metų kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone, Tytuvėnuose, vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato pirmas turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Kurorto atstovėms teko žaisti 12 varžybų. Visos varžovės rungtyniavo negailėdamos jėgų, tačiau Palangos-3 komanda, nugalėjusi visas priešininkes ir surinkusi 12 taškų, šiame etape iškovojo pirmą vietą. Komandos tinklininkės Glorija Januševič ir Marija Kalis pademonstravo puikų žaidimą, atkaklumą ir tikrą sportinį ryžtą nugalėti. Dvi pergales iškovojo Beatričė Juozilaitytė ir Samanta Tomasaitė. Pati jauniausia palangiškių komanda iškovojo vieną pergalę, tačiau Patricija Rušinskytė ir Laura Buivydaitė nenusimena. Visos mergaitės nusiteikusios dar aktyviau treniruotis, tobulėti ir sustiprėjusios sėkmingai dalyvauti antrame ture balandžio mėnesį Kaune. Tinklininkes ugdo trenerė Irena Švanienė, kuri labai džiaugiasi mergaičių pasirodymu.
        Kovo 11 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 berniukų čempionato pirmas turas. Jame dalyvavo Raseinių, KTA ( Klaipėdos tinklinio akademija), Kauno-1, Kauno-2, Palangos-1 bei Palangos-2 komandos. Atrankiniame etape Palangos-2 komanda iškovojo dvi pergales. Kitas etapas po mėnesio, tad palangiškiai nusiteikę patobulinti žaidimo technikos elementus ir ryžtingai kovoti dėl pergalių. Berniukus varžyboms ruošia treneris Rimas Švanys.  

  Varžybų lyderės Glorija Januševič ir Marija Kalis

                  

 

Palangos jaunųjų tinklininkų startas

         2016 metų gruodžio 16 dieną Baltijos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga- Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo kontrolei atlikti. Varžybose dalyvavo  berniukų ir mergaičių, gimusių 2005-2007 metais, 12 komandų. Jaunieji tinklininkai pademonstravo gražų žaidimą ir atkaklų norą laimėti prizines vietas    Žinodami savo varžovų pajėgumą, Palangos sporto centro tinklininkai, treniruojami trenerio Rimo Švanio,  atkakliai priešinosi savo bendraamžiams. Tačiau patyrė pralaimėjimą ir užėmė 2-ą vietą.

     Geriausias komandos žaidėjas Justinas Židanavičius apdovanotas prizu.   Žaidėjai Justinas Židanavičius, Ignas Baranauskas, Henrikas Mordvinukas ir Matas Paulauskas ruošdamiesi respublikos čempionatui, turi pakankamai laiko tobulinti žaidimo technikos elementus. Trečią vietą iškovojo taip pat Palangos tinklininkai - Henrikas Mordvinukas, Svajūnas Buivydas ir Alanas Dzikevič, o komandos geriausias žaidėjas Henrikas Mordvinukas apdovanotas geriausio žaidėjo prizu.

      Mergaitės , treniruojamos trenerės Irenos Švanienės iškovojo visas prizines vietas: 1-mą vietą iškovojo Palangos sporto centro jaunosios tinklininkės Glorija Januškevič ir Marija Kalis, 2-ą vietą laimėjo Beatričė Juozilaitytė   ir  Patricija Rušinskytė , o 3-čią vietą iškovojoGiedrė Serepinaitė bei Ieva Labenskytė.      
     Visi tinklinio turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o geriausi komandų žaidėjai-prizais Išties Palangoje auga puiki jaunoji tinklinio karta, kuri respublikos čempionate ruošiasi pateikti ne vieną staigmeną. Tad palinkėkime jiems ištvermės, kruopštaus darbo ir atkalumo, siekiant  užsibrėžto tikslo. 

 

Palangos jaunieji tinklininkai Lietuvoje – antri

  

             Gegužės 28-29 dienomis Vilniuje vyko finalinės mini tinklinio U-12 varžybos, kuriose dėl prizinių vietų rungėsi 6 komandos: Vilniaus -1-oji,
Vilniaus -2-oji, Vilniaus -3-ioji, Kauno -1-oji, Klaipėdos tinklinio akademijos ir Palangos sporto centro. Viso U-12 tinklinio čempionate dalyvavo 11 berniukų komandų.
         Pirmą finalinių varžybų dieną, Palangos jaunieji tinklininkai savo jėgas aikštelėje išbandė su 3-jomis komandomis. Rezultatu 2:0 mūsų berniukai užtikrintai įveikė Kauno -1-osios, Vilniaus -3-iosios ir Klaipėdos tinklinio akademijos jaunuosius tinklininkus. Po pirmos dienos trečia vieta Palangos tinklininkams jau buvo garantuota.
          Sekančią dieną mūsų tinklinio komanda, toliau stebino žiūrovus savo žaidimu ir rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus – 2-ąją komandą. Jau tapo aišku, kad mūsų tinklininkai čempionate antri. Komandos laukė paskutinysis išbandymas - susitikimas su Vilniaus-1-ąja komanda dėl pirmos vietos.
      Varžybos su Vilniaus -1-ąja komanda vyko labai įtemptai ir dramatiškai. Pirmą setą rezultatu 25:18 laimėjo palangiškiai, antrą – 25:23 vilniečiai ir lemiamą – trečią setą rezultatu 15:13 laimėjo Vilniaus -1-oji komanda. Susumavus rezultatus mini tinklinio čempionate pirmą vietą iškovojo Vilniaus -1-oji komanda, antrą vietą – Palangos sporto centro jaunųjų tinklininkų komanda ir trečią vietą iškovojo Vilniaus -2-oji komanda.
          Komandos atitinkamai buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais ir diplomais.
                                 
          Palangos sporto centro komandai atstovavo jaunieji tinklininkai: Justinas Židanavičius, Ignas Baranauskas, Henrikas Mordvinukas ir Matas Paulauskas. Komandos treneris Rimas Švanys labai patenkintas savo auklėtinių žaidimu čempionate. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Justinas Židanavičius. Jam buvo įteiktas geriausio komandos žaidėjo prizas. Treneris akcentavo, kad jaunųjų tinklininkų pasiekimas yra visos komandos bendro darbo rezultatas, pasiektas treniruočių procese. Jo nuomone kitais metais berniukai tikrai nebenusileis vilniečiams ir sieks aukščiausio rezultato. Belieka palinkėti jauniesiems tinklininkams didžiulio pasiryžimo, siekiant savo užsibrėžto tikslo.

                                                                  

Merginų tinklinio turnyras
skirtas Palangos krašto prijungimo  prie Lietuvos dienai pažymėti

Palangos sporto centro tinklinio trenerio Valdo Tuinylos  iniciatyvą jau penkti metai vykdomas merginų tinklinio turnyras skirtas Palangos krašto  prijungimo prie Lietuvos dienai pažymėti.
           Šiemet varžybose dalyvavo Pagėgių sporto mokyklos , Klaipėdos  ,,Viesulo“ sporto centro ir Palangos sporto centro  dvi komandos. .Pirmą vietą iškovojo Klaipėdos ,,Viesulo“ sporto centro merginos. Antra , trečia vietas iškovojo Palangos SC 1 ir 2 komandos Pagėgių SM merginos liko ketvirtos.

      
           Geriausios turnyro žaidėjos -  Arminda Čepukai (Pagėgių SM), Rosita Ermistaitė  (Palangpos SC1), Deimantė Užkuraitytė (Palangos SC2),
Paulina Kazlauskaitė (Klaipėdos ,,Viesulo" SC).