Lengvaatlečių startai 2017 metais

Lietuvos lengvosios atletikos vaikų  pirmenybės
2017 m. kovo  3 d.   Vilnius

Ant apdovanojimo pakylos 200 m bėgimo nugalėtoja Indrė Gadliauskaitė

Sėkmingai startavo Sporto centro jaunieji atletai, treniruojami trenerio Andriaus Bajoro.  200 m bėgimo rungtyje užtikrintai nugalėjo Indrė Gadliauskaitė,  nuotolį įveikusi per 29.20 s. 60 m bėgime Dijana Viličkaitė nuotolį įveikė per 8.49 s,  Arnas Žirovas - per 8,40 s. Abu sportininkai iškovojo  trečią vietą.  Jauniausia komandos dalyvė Lurda Tučkutė  60 m rungtyje užėmė  10 vietą  (8.98 s)

Arnas Žirovas, Indrė Gadliauskaitė, Dijana Viličkaitė
 LurdaTučkutė

Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės
2017 02 17 - 18  Klaipėda

Keturi Palangos sporto auklėtiniai   įvykdė varžybų normatyvą  suteikianti teisę dalyvauti Lietuvos čempionate , jaunimo pirmenybėse.
        Jaunimo grupėje Ernestas Jašinskas ir Gintarė Tirevičiūtė  šuolio į aukštį rungtyje  iškovojo atitinkamai  antrą  (190 cm), ir trečią   (170 cm) vietas. Jonas Gliožeris 60 m b/b bėgime  ( 9.23 s.) ir Dominykas Čepys rutulio ( 6 kg.) stūmime ( 14,07 m) abu sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus iškovojo atitinkamai  5 ir 6 vietas.

Saugusių grupėje 7-`kovės  rungtyje startavęs Mantas Stonkus iki paskutinės rungtie nuo prizininkų atsiliko   kelias taškais, bėgant 1000 m.  pritrūko jėgų  ir surinkęs 4156 t. liko penktas ( 60 m 7,5 s, tolis - 5.81 m , rutulys - 11,72 m, aukštis  187 cm (asmeninis pasiekimas),  60 b/b -9,21, šuolis su kartimi - 3.50 m, 1000 m- 3,25 min.)
Sportininkus treniruoja Romaldas Kazlauskas ir Andrius Bajoras.

Lietuvos jaunių pirmenybės
2017 02 10-11    Šiauliai

Šiauliuose vykusios jaunių pirmenybėse ir vėl puikiai startavo G. Tirevičiūtė. Įveikusi kartelę 171 cm aukštyje, sporto centro ugdytinė iškovojo pirmą vietą. 15 m 20 cm nustūmęs  rutulį D. Čepys  užėmė šeštą vietą. Abu sportininkai varžybose pagerino  geriausius asmeninius rezultatus. B. Kaulius (165 cm) - liko aštuntas.

Šuolio į aukštį varžybų nugalėtoja G. Tirevičiūtė

Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunimo ir jaunių pirmenybės
2017 01 13 – 14  Panevėžys

Palangos SC lengvaatlečių komanda sėkmingaistartavo  Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunimo ir jaunių pirmenybėse,
          Jaunimo grupėje  Ernestas Jašinskas  šuolio į aukštį rungtyje  iškovojo  1 vietą (190 cm) , Jonas Gliožeris 60 m b/b  iškovojo 3 vietą. ( 9,41 s.)   Emilis Jonaitis šuolio į tolį 8 v. ( 5,65 m).
   Jaunių grupėje šuolio į aukštį rungtyje 1 vietą iškovojo Gintarė Tirevičiūtė  (170 cm,), rutulio stūmimo rungtyje 2 vietą iškovojo  Domininkas Čepys ( 14,30 m) , šuolio į aukštį rungtyje  4 vietą iškovojo Benas Kaulius ( 175 cm).
    Sportininkus treniruoja treneriai  A. Bajoras , R. Kazlauskas

Lengvaatlečių startai 2016 metais

Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos ,, Maniežo taurė 2016"
2016 12 9 - 10,  Klaipėda

Šių metų  tarptautinėse  lengvosios atletikos taurės varžybose  dalyvavo virš 350 dalyvių iš Rusijos ( Kaliningrado), Latvijos, Estijos ir Lietuvos  jaunučių  ir jaunių amžiaus sportininkai. Palangą atstovavo  keturi  Sporto centro auklėtiniai. Geriausiai sekėsi  jaunių grupėje startavusiai šuolio į aukštį rungtyje  Gintarei  Tirevičiūtei, pakartojusiai savo asmeninį pasiekimą (170 cm)   iškovojo 2 vietą , jaunučių grupėje šuolio  į aukštį rungtyje startavęs Bena  Kaulius pagerinęs asmeninį rezultatą  (175 cm)  iškovojo 3 vietą ( 175 cm). Netoli prizininku buvo ir Dominikas  Čepys    pasiekęs asmeninį rezultatą  (15.42 m) rutulio stūmimo rungtyje iškovojo 5 vietą.

2016 11 25  Šiauliai

Sėkmingai   startavo jaunieji SC lengvaatlečiai Šiaulių  L/A manieže,  60 m bėgime Diana Viličkaitė nuotoli į veikė   per   8,55 s.  iškovojo  2 vietą,     200 m bėgime Indrė Gadliauskaitė nuotoli įveikė per 28,70 ir po įtemptos kovos nusileidusi bėgikei iš Kelmės  iškovojo 2 vietą , Liukrecija Ūsaitė  šuolio į tolį rungtyje nušokusi 4,51 m iškovojo 3 vietą, sportininkes  treniruoja tr. A. Bajoras.,  Barbora Keperšaitė  šuolio į aukštį rungtyje įveikusi  aukštį  130 cm iškovojo 2 vietą, tr. R. Kazlauskas, A. Bajoras.

Lietuvos mokinių  metimų taurės varžybos
2016 10 01  Palanga

Dominykas  Čepys rutulio stūmimo rungtyje jaunučių grupėje iškovojo 3 vieta ( 14,37 m)

tr. Andrius Bajoras

Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybių čempionas
2016 06 29 - 30 d. Vilnius

Laurynas   Vičas

Sėkmingai vasaros sezoną Lietuvos jaunimo pirmenybėse užbaigė Laurynas Vičas šuolio į tolį rungtyje antru bandymu nušokęs 6.85 m užsitikrino   pirmą vietą. Trišuolio rungtyje Laurynas nušokęs 13,96 tenkinosi trečia vieta.
Kitų sportininkų rezultatai kuklesni E. Jonaitis šuolio į tolį rungtyje 12 vieta ( 5,77),  E. Jašinskas šuolio į aukštį   5 vieta, M. Stonkus dėl traumos negalėjo startuoti 10- kovės rungtyje.

Finišavo Žemaitijos taurės  vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos
Balandžio 1-2 d. Klaipėdos L/A maniežas

Vaikų amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Indrei Gadliauskaitei, 200 metrų bėgime tapo nugalėtoja, 60 metru - 3 vieta. Taip pat pagerinusios asmeninius rezultatus, Lukrecija Ūsaitė šuolio į tolį  rungtyje (4,48) užėmė 4 vietą, Diana Viličkaitė 60 metrų bėgime  (8,94) taip pat 4 vieta.

Jaunučių amžiaus grupėje geriausiai sekėsi  Benui Kauliui, šuolio į aukštį rungtyje iššokęs 1 m 60 cm, užėmė 2 vietą. Trečiąją  vieta iškovojo  Dominykas Čepys, rutulio stūmimo rungtyje (12,95). Kitų lengvaatlečių rezultatai kuklesni. Sportininkus treniruoja  R. Kazlauskas ir A. Bajoras.

Lietuvos vaikų pirmenybės

Kovo 4 d. Šiauliai

Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. 200 metrų bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Indrė Gadliauskaitė,
pasiekus asmeninį rekordą  (28.40),

Kitų Palangos lengvaatlečių rezultatai: Lukrecija Ūsaitė šuolyje į tolį 10 vieta (4.32 m) Raminta Prakapaitė 21 vieta (3.81 m); Arnas Žirovas 200 metrų bėgime 11 vieta (31,87 s.)

Vasario 19 - 20 d., Kaunas

Sporto centro  auklėtiniai Mantas Stonkus ir Laurynas Vičas  įvykdę normatyvus leidžiančius dalyvauti jaunimo pirmenybėse  atstovavo Palangą Lietuvos jaunimo pirmenybėse.
Mantas  septinkovės  rungtyje iškovojo 2 vietą ( 60 m. - 7,71 s,  tolis - 5,82 m,  rutulys - 11,09 m,  aukštis -177 cm,  60 b/b - 9,59, kartis - 3,10 m, 1 km - 3.35,44 )

Laurynas šuolio į tolį rungtyje  pretendavęs būti tarp prizininku tačiau pirmieji trys  šuoliai nesusiklostė sėkmingai ir teko tenkintis 7 vieta. ( 6,33 m)

Lietuvos lengvosios atletikos  rajonų jaunių  ir jaunimo pirmenybės
Sausio 22 - 23 d.  Panevėžys

Į Panevėžio lengvosios atletikos maniežą susirinko jaunieji atletai    iš Lietuvos  mažųjų miestu ir rajonų , viso dalyvių 326 atletai.
 Pirmą dieną geriausiai sekėsi Laurynui Vičui. Šuolio į tolį rungtyje nušokęs 6m 47 cm užėmė trečią vietą. Į tolį, taip pat šoko Emilis Jonaitis –  6,03 6 vieta;   Mantas Stonkus – 5,73 8 vieta. Trečią vietą taip pat iškovojo Ernestas Jašinskas šuolio į aukštį rungtyje peršokęs 1,80 m.  Deimantė Rekašiūtė 60 metrų rungtyje užėmė 4 vietą (8,63)

Šuolio į tolį 3 vietos laimėtojas Laurynas Vičas

Antrą diena Laurynas Vičas trišuolio rungtyje keletą centimetrų nusileidęs priešininkams, užėmė 3 vietą-13,44 m. Mantas Stonkus ir Jonas
Gliožeris startavo 60 metru barjeriniam bėgime. Mantui sekėsi geriau, užimta 4 vieta, rezultatu 9,38, Jonas vieta žemiau (5) rezultatas 9,61
.

Šuolio į aukštį 3 vietos laimėtojas Ernestas Jašinskas

Vaikų  varžybos ,,Žemaitijos Taurė"   I etapas

Sausio 28 d. ,Klaipėda

„Žemaitijos Taurė“ 1 etapo varžybose dalyvavo Klaipėdos , Palangos, Šilutės, Klaipėdos r. Skuodo, Plungės, Tauragės, Raseinių , Telšių, Šilalės komandos.
 Geriausiai sekėsi Indrei Gadliauskaitei, 60 metrų rungtyje rezultatu 6,58 užėmė 3 vietą. Bėgdama 200 metrų, bei pasiekus asmeninį rekordą (29,11) iškovojo 1 vietą.
Taip pat startavo Lukrecija Ūsaitė, šuolio į tolį rungtyje nušokus 4,31 užėmė 5 vietą, 60 metrų bėgime užėmė 10 vieta (9,45). Kitų lengvaatlečių rezultatai: Arnas Žirovas 60 metrų 9,24 užimta 9 vieta; Raminta Prakapaitė 60 metrų 9,63 13 vieta.