Lt Ru En

 

Įvarčių lietus!!!

Antra iš eilės pergalė Lietuvos mažojo futbolo čempionate. Jaunieji palangiškiai antrajame ture susitiko su Kretingos SM futbolininkais. Rungtynės baigėsi rezultatu 13:0 SC Palanga 2007 komandos naudai. 

 

DAR VIENA PERGALĖ

              Gegužės 21 d. Palangos sporto centro 2002 metų gimusių vaikinų futbolo komanda (treneris Arūnas Macius) namuose žaidė 2017 metų Lietuvos U-16 I lygos Vakarų/Šiaurės regiono pirmenybių rungtynes su Šiaulių futbolo akademijos atstovais.
              Palangiškiai ir šiauliečiai iki šių rungtynių dar nebuvo patyrę pralaimėjimo, todėl sprendėsi, kas taps pirmenybių lyderiais. Mūsiškiai žaidė geriau ir rezultatu 3:1 iškovojo pelnytą pergalę. Du įvarčius pelnė Erikas Jonauskis, vieną - Jorūnas Pliuškys.
              Kitas rungtynes gegužės 31 d. Palangos komanda žais Pakruojyje.

 

 SĖKMINGAS STARTAS

        Dviem pergalėm Lietuvos U-16 I lygos Vakarų/Šiaurės futbolo pirmenybes pradėjo Palangos sporto centro vaikinų, gim. 2002-2003 m. komanda, treniruojama Arūno Maciaus.
         Pirmas rungtynes mūsų komanda žaidė išvykoje su FK „Šilutė“ bendraamžiais ir laimėjo 3:0. Du įvarčius pelnė Dominykas Jakočiūnas, veną - Erikas Jonauskis.
           Kitas rungtynes palangiškiai žaidė namuose su Kretingos sporto mokyklos komanda. Pakiliai rungtyniavę mūsų vaikinai varžovus nugalėjo rezultatu 6:2. Tris kartus pasižymėjo Dominykas Jakočiūnas, du - Saidas Kaminskas, ir vieną įvartį pelnė Erikas Jonauskis.
        Trečias pirmenybių rungtynes mūsiškiai Palangoje žais gegužės 21 dieną, 13.00 val. su Šiaulių futbolo akademijos bendraamžiais. Kviečiame palaikyti mūsų miesto jaunuosius futbolininkus!

 

PIRMASIS ČEMPIONATAS

       Startavo Lietuvos vaikų U-11 (2007 m. gim.) 7x7 Vakarų regiono futbolo čempionatas, kuriame pirmą kartą dalyvauja ir mažieji Palangos SC futbolininkai, vadovaujami trenerio Gvido Juškos. Vakarų regione dalyvauja net 12 komandų iš Gargždų, Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Telšių, Tauragės, Šilutes. Pirmajame ture palangiškiai namie žaidė  prieš Gargždų „Bangos“ B ir Gargždų „Bangos“ T komandas. Debiutinėse rungtynėse Palangos SC ugdytiniai iškovojo pergalę, o antrose - sužaidė lygiosiomis. Džiaugiamės sporto centro futbolininkų startu ir linkime sėkmės ir gražių įvarčių ateityje.

 

PASIEKTOS DVI PERGALĖS

         Lietuvos jaunių futbolo čempionato U-17 I lygos Šiaurės/Vakarų zonoje ir toliau sėkmingai rungtyniauja Palangos SC vaikinai, kurie trečiajame ture svečiavosi Žemaitijos sostinėje ir žaidė rungtynes prieš Telšių „Džiugo“ komandą. Po atkaklios kovos, rezultatu 2-1, pergalę iškovojo palangiškiai (įvarčius pelnė G. Jonušas ir A. Skalandžiūnas). Ketvirtajame ture trenerio Gvido Juškos auklėtiniai savo aikštėje priėmė svečius iš saulės miesto Šiaulių FA komandą. Namuose rungtyniavę Palangos sporto centro futbolininkai gana lengvai, rezultatu 6-1, įveikė varžovus ir įsirašė dar tris taškus į savo turnyrinę sąskaitą. (įvarčius pelnė E. Girdenis 2, G. Jonušas, M. Liolys, M. Vitkauskis, V. Rakauskas.). Sužaidus 4 turus, Palangos SC vaikinai iškovojo 4 pergales ir pirmauja čempionate. Ateinantį savaitgalį, gegužės-14 d., palangiškių laukia išvyka į Tauragę, kur bus žaidžiamos 5 turo rungtynės su „Tauro“ bendraamžiais. Laukia sunkios rungtynės, nes varžovai yra iškovoję 3 pergales iš 3 rungtynių

 

PRADEDA ČEMPIONATĄ

            Palangos sporto centro auklėtiniai pradeda naują futbolo sezoną. Palangos SC U-17 vaikinų komanda jau balandžio 14 d. 13:00 val. žais pirmąsias U-17 I lygos Vakarų/Šiaurės zonos namų rungtynes, kuriose priims svečius -  Radviliškio ŠSPC jaunuosius futbolininkus. Pastaruoju metu vis kokybiškesnį ir solidesnį futbolą demonstruojantis Palangos SC komandos jaunimas, treniruojamas Gvido Juškos, šiemet sieks aukščiausios pozicijos ir iki paskutinės minutės kovos su kiekvienu varžovu. Žiūrovų laukia daug atkaklių ir intriguojančių dvikovų. Taigi jau šį penktadienį kviečiame visus į Palangos žiemos aikštę stebėti pirmųjų Palangos SC jaunių rungtynių ir palaikyti savo miesto komandą kovoje dėl geriausio rezultato!

              Palangiškiai  startavo pergalingai, namuose 2:1 įveikė Radviliškio ŠSPC futbolininkus, o jau         antrajame ture Palangos SC U-17 komanda,  dar rimčiau nusiteikusi, rezultatu net 9:0 išvykoje nugalėjo savo varžovus "Šilutės" jaunuosius futbolininkus. Rezultatyviausiu komandos ir  viso turnyro  (po dviejų varžybų) žaidėju yra Dominykas Jakočiūnas - 5 įvarčiai. Jam įkandin seka kitas palangiškis - Žygimantas Petrošius, kurio sąskaitoje - 3 įvarčiai. Puikus Palangos SC U-17 komandos startas nuteikia optimistiškai. Linkime vaikinams nesustoti ir toliau sėkmingai žygiuoti pirmenybėse!                                                                        

                  

PIRMASIS TURNYRAS

                                    Palangos sporto arenoje kovo 26 d. vyko vaikų, gimusių 2009/2010 m., 5 prieš 5 futbolo turnyras Palangos dienoms paminėti. Varžybose dalyvavo penkios mažųjų sportininkų komandos iš Klaipėdos, Kretingos, Telšių ir Palangos. Sporto centro ugdytiniams tai buvo pirmasis startas. Universalioje sporto arenoje netrūko daug gerų emocijų, tėvelių palaikymo šūksnių, žaidėjų jaudulio. Pelnyta daug gražių įvarčių. Turnyro uždarymo metu komandos apdovanotos taurėmis, žaidėjai -  medaliais. Palangos futbolo klubas kiekvienai komandai įteikė po skanų tortą. Mažuosius Palangos sporto centro futbolininkus treniruoja Donatas Navikas.

 

Pirmasis čempionatas

    Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai, gimę 2007-2008 m.,  dalyvavo pirmose oficialiose varžybose- Lietuvos mažojo futbolo 5x5 A lygos čempionate.
      Pogrupyje palangiškiai rungtyniavo su savo bendraamžiais iš Telšių, Kretingos ir Plungės. Buvo žaidžiama dviejų ratų sistema (vienos varžybos išvykoje ir vienos savo salėje). Per 6 rezultatyvias rungtynes sporto centro ugdytiniai iškovojo 1 pergalę ir 5 pralaimėjo. Surinkusi 3 taškus, komanda užėmė 4 vietą pogrupyje.
     Antrus metus sportuojantys berniukai ir jų treneris Gvidas Juška  po varžybų labai neliūdėjo. Treneris  džiaugėsi savo auklėtinių atsidavimu, aktyvumu treniruotėse ir rungtynėse. Jaunieji futbolininkai vieningai tvirtino, kad dar labiau stengsis,  tobulės ir sieks pergalių ateityje.

 

Tarptautinio   „AUTOARKA“ 2001 m.g.  11 X1 1 futbolo turnyro  nugalėtojai 
2017 20 19  Telšiai

 Palangos SC auklėtiniai treniruojami Gvido Juškos apgynė prieš metus iškovotą titulą ir antrus metus iš eilės tapo TARPTAUTINIO „AUTOARKA“ 2001 M.G. 11 X 11 futbolo turnyro Telšiuose nugalėtojais. 

Grupės rungtynės:

PALANGOS SC-KRETINGOS SC 1:0    Įvartį pelnė Žygimantas Petrošius

RADVILIŠKIO SK-PALANGOS SC 1:5   Įvarčius pelnė: Žygimantas Petrošius 4 įv., Erikas Jonauskis 1 įv.

DĖL I-II VIETŲ FC "DŽIUGAS"- SC "PALANGA" 0:0    Po baudinių serijos 3:4 SC "PALANGA"

Palangos SC auklėtiniai apdovanoti prizais:  rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Žygimantui Petrošiui. Naudingiausias turnyro žaidėjas pripažintas Mindaugas Vitkauskis.
Geriausias turnyro vartininkas Vilius Rakauskas. Geriausio atakuojančio žaidėjo prizas atiteko šiandien 16 gimtadienį švenčiančiam Gvidui Jonušui.
Galutinės vietos:  1. PALANGOS SC
                           2. TELŠIŲ FC "DŽIUGAS"
                           3. LIEPOJOS FK "LIEPAJA"
                           4. KRETINGOS SC
                           5. GARGŽDŲ "BANGA"
                           6. RADVILIŠKIO SK

 

TARP STIPRIAUSIŲ PENKTI

2015/2016 metų Lietuvos U-14 (2002 m. gim.) I lygos futbolo pirmenybėse tarp aštuonių stipriausių komandų rungtyniavo ir Palangos sporto centro auklėtiniai (treneris Arūnas Macius).
Pirmą ratą mūsiškiams sekėsi sunkokai. Pirmas dvi rungtynes teko  žaisti su labai stipriomis Kauno ir Panevėžio komandomis. Palaipsniui palangiškiai apsiprato su I lygos varžybų dinamika ir su kiekvienomis rungtynėmis rodė vis geresnį žaidimą.Pavasarį antrą ratą mūsų komanda pradėjo pasitikėdama savo jėgomis ir buvo rimtas varžovas net pirmenybių lyderiams, o prieš turnyrinės lentelės kaimynus iškovojo ne vieną pergalę.
 Pirmenybėse mūsiškiai iš viso žaidė 28 rungtynes, iškovojo 8 pergales, du karus sužaidė lygiomis, 18 kartų pralaimėjo, įmušė 60 įvarčių ir užėmė 5 vietą.
Rezultatyviausi buvo Dominykas Jakočiūnas ir Erikas Jonauskis įmušę po 20 įvarčių, po 5 kartus pasižymėjo Laurynas Bauža ir Jurgis Adomaitis, 4 kartus Dominykas Penkauskas, 3 kartus Lukas Pakalniškis, 2 kartus Laurynas Kardokas ir 1 kartą Jorūnas Pliuškys. Ne kartą komandą nuo įvarčių gelbėjo vartininkas Jonas Inta.
          Kitą sezoną Palangos sporto centro komanda pradės rugpjūčio 20 dieną.  Komandos tikslas užimti ne žemesnę vietą kaip praėjusiame sezone.
 

 2015/2016 M. LIETUVOS U-14 (2002 M. GIM.) I LYGOS FUTBOLO PIRMENYBIŲ LENTELĖ

Vieta

Komanda

Sužaista

rungtynių

Pergalės

Lygiosios

Pralaimėjimai

Įmušti

įvarčiai

Praleisti

įvarčiai

Įvarčių

santykis

Taškai

1

Vilniaus FA „Žalgirietis“

28

26

0

2

153

18

135

78

2

Panevėžio FA-PSG-FK Panevėžys

28

24

2

2

157

19

138

74

3

Kauno FM „Tauras“-FK „Spyris“

28

17

2

9

139

61

78

53

4

Gargždų FK „Banga“

28

15

4

9

60

64

-4

49

5

Palangos SC

28

8

2

18

60

128

-68

26

6

Alytaus SRC

28

8

1

19

59

141

-82

25

7

Klaipėdos FM-FK „Atlantas“

28

4

3

21

31

138

-107

15

8

Vilniaus FM „Žaibas“

28

2

2

24

26

116

-90

8

 

Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

     Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos - Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas", Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m. komanda, treniruojama Gvido Juškos.
    Čempionato Vakarų zonos varžybose iškovoję I-ąją vietą ir teisę varžytis finale, kurorto jaunieji futbolininkai užtikrintai žaidė ir šiame baigiamajame etape: rezultatu 4:1 įveikė varžovus iš Telšių (įvarčius įmušė Justas Aleksandravičius-1 ir Edvinas Girdenis-3), o Visagino SC jaunuolius nugalėjo net 7:0 (Adomas Simė-1, E.Girdenis-3, Valdas Paulauskas-1, Adomas Skalandžiūnas-1, Dominykas Jakočiūnas-1.) Tapę finalinių varžybų nugalėtojais, Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai  iškovojo teisę žaisti aukščiausioje šalies lygoje ir rungtyniauti tarp aštuonių stipriausių Lietuvos komandų.

      

              
   Geriausiu finalinio etapo vartininku išrinktas A.Skalandžiūnas, geriausiu gynėju paskelbtas J.Aleksandravičius, o rezultatyviausiu žaidėju - E.Girdenis. Visi sportininkai apdovanoti asmeniniais prizais.

                      Sveikindami jaunuosius futbolininkus, jų tėvelius, džiaugiamės, kad tik metus šią komandą treniruojantis G. Juška pakeitė mokinių požiūrį į treniruotes, skatina atkakliai dirbti ir siekti pergalių. Komandoje žaidė ir trenerio Arūno Maciaus ugdytiniai, prie sporto centro futbolininkų laimėjimų prisidėjo ir anksčiau šią komandą treniravę Gintaras Kviliūnas, Arūnas Šeškus.

FUTBOLO TURNYRAS VENTSPYLYJE  (Latvija)
 

                   Kovo 19–20 d. Palangos sporto centro 2002-2003 m. gimimo berniukų komanda, vadovaujama trenerio Arūno Maciaus dalyvavo tarptautiniame futbolo 11 x 11 turnyre. Varžybose dalyvavo iš Estijos , Latvijos ir Lietuvos.

  
  

                                                                                                 Varžybų akimirkos            
       Turnyras buvo svarbus besiruošiant Lietuvos U-14 stipriausios I lygos pirmenybėms.  Palangiškiai sužaidė 4 rungtynes ir užėmė 7 vietą.
Palangos komandoje daugiausiai įvarčių pelnė  Erikas Jonauskis

 


Rezultatai:

 


Galerija: