Lt Ru En

Lietuvos jaunių bokso čempionate - auksas

Balandžio 12-15 dienomis Kauno rajone, Garliavoje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo 15-16 metų vaikinai ir merginos. Iš viso  dalyvavo net 161 boksininkai ir boksininkės. 138 vaikinai kovojo 14-oje svorio kategorijų, 23 merginos varžėsi 6-iose svorio kategorijose.
        Sėkmingai šiose varžybose startavo Palangos sporto centro ugdytinė Toma Šireikaitė, įveikusi savo varžovę, tapo Lietuvos jaunių čempione. Sportininkės treneris Saulius Simė.

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas
2017 m. vasario 22 -25 d., Palanga

Vasario 22-25 dienomis Palangoje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Dėl 14-os medalių komplektų kovojo 18 merginų (4 svorio kategorijos) ir 98 vaikinai (10 svorio kategorijų).
 Palangos miestą atstovavo aštuoni boksininkai. Du boksininkai iškovojo 9-16 vietą, 4 boksininkai 5-8 vietą. Rimantas Vaičekauskas ketvirtfinalyje pirmame raunde įveikė marijampolietį Deividą Bartušį, o pusfinalyje, lygioje kovoje, turėjo pripažinti kauniečio  Ugniaus Adomkevičiaus pranašumą ir tenkintis trečia vieta. Dovydas Raudavičius  ketvirtfinalyje pirmame raunde įveikė panevėžietį Titą Indreliūną, o pusfinalyje, po įtemptos kovos, turėjo pripažinti šių metų Lietuvos jaunimo čempiono  kretingiškio Dono Špučo  pranašumą  ir iškovojo bronzos medalį.

Vaikinų varžybose po du aukso medalius iškovojo Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio boksininkai. Po vieną čempioną išugdė Vilnius, Alytus, Šilutė ir Kretinga. Merginų varžybose po vieną aukso medalį laimėjo Vilniaus, Tauragės, Pasvalio ir Šilutės boksininkės.

2016 m. vasario 23 - 27 d. Palanga

Universalioje arenoje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Čempionate dalyvavo 85 vaikinai ir 12 merginų iš Lietuvos miestų. Palangą atstovavo 5 boksininkai: Lukas Pantelejevas sv. 69 kg. aštuntfinalyje nusileido čempionato finalistui Andriui Pusvaškiui ir iškovojo 9 vietą. Karolis Narkus sv. kat. 91 kg. turėjo pripažinti šilutiškio Europos prizininko Roberto Jokulio pranašumą ir iškovojo 6 vietą. Julius Sabaliauskas sv. kat. 56 kg. pralošė čempionui Laimonui Raibikiui ir iškovojo 5 vietą.

Robertas Galdikas
Svorio kategorijoje +91 kg.  pusfinalyje turėjo pripažinti Europos prizininko Marek Korolkov pranašumą ir iškovojo 3 vietą.

Ąžuolas Zubė
Ketvirtfinalyje pirmame raunde nokautavo kaunietį Zeniauską Augustiną. Ąžuolas kovodamas ketvirtfinalyje patyrė traumą ir pusfinalyje nebegalėjo kovoti su Vytautu Balsevičiumi ir iškovojo 3 vietą.