Lt Ru En

2017 m. Palangos m. atviros krepšinio mėgėjų ir Senjorų varžybos Sporto centro taurėms laimėti

68 : 32

2017 m. Palangos m. atviros krepšinio mėgėjų varžybos Sporto centro taurėms laimėti

6 9 14

2017 m. Palangos m. atviros krepšinio mėgėjų ,,SENJORŲ" varžybos Sporto centro taurėms laimėti

ZONINĖS MOKINIŲ KREPŠINIO VARŽYBOS

Tęsiasi 2016/2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynės. Universalioje sporto arenoje kovo 30 d. vykusiose zoninėse bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2001 m. ir jaun., krepšinio varžybose išaiškintos stipriausios merginų ir vaikinų komandos. Čia rungtyniavo ir Palangos mokyklų nugalėtojai: V. Jurgučio pagrindinės mokyklos merginų (mokytoja Tatjana Stankevičienė) ir Senosios gimnazijos vaikinų (mokytoja Ingrida Želnienė) komandos.
                 Merginų grupėje dėl pirmos vietos palangiškės 64:10 įveikė  Klaipėdos rajono Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sportininkes. Judita Baranauskaitė pelnė 33 taškus, Justė Veronika Jocytė 19 t., Samanta Petrylaitė 12 t.
                 Vaikinų grupėje Senosios gimnazijos atstovai žaidė prieš Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos ir Klaipėdos rajono Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komandas. Pasiekti pergalių nepavyko. Šių varžybų nugalėtojais tapo ir į kitą etapą pateko Klaipėdos ‚Aukuro“ gimnazijos komanda.
                 V. Jurgučio pagrindinės mokyklos merginų komanda iškovojo teisę žaisti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse krepšinio varžybose.

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS PALANGOJE

Kovo 29 d. universalioje sporto arenoje klegėjo patys mažiausi. Čia vyko 2017 m. Lietuvos mažųjų žaidynių I etapas – Palangos miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų varžybos. Kaip tikruose turnyruose, atidarymo metu dalyvius pasveikino organizatoriai - lopšelio – darželio  "Gintarėlis" direktoriaus pavaduotoja ugdymui Milda Kucevičienė, vyr. teisėjas Artūras Podlinevas.
              Penkiose labai įdomiose, su spalvingu inventoriumi, vikrumo estafetėse varžėsi lopšelių – darželių  „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvinas“ komandos. Puikiai auklėtojų paruošti mažieji sportininkai negailėjo jėgų, stengėsi  be klaidų atlikti visas užduotis. Kol buvo skaičiuojami rezultatai, mokytojos Tatjanos Stankevičienės iniciatyva vaikučiai žaidė žaidimus. Uždarymo metu vyr. teisėjas paskelbė, kad nugalėtojais tapo „Gintarėlio“ sportininkai, antri - „Žilvino“ atstovai, treti - „pasakiečiai“. Varžybų dalyviai apdovanoti diplomais ir šakočiais, o pirmas dvi vietas iškovojusios komandos dalyvaus Lietuvos mažųjų žaidynių II etape.
            Varžybose teisėjavo Palangos sporto centro treneriai Andrius Bajoras, Gvidas Juška, Daiva Mažionienė, Donatas Navikas, Artūras Podlinevas.
                  Tikimės, kad visi varžybų dalyviai ir toliau bus aktyvūs, o nuo rugsėjo 1 d. papildys Palangos sporto centro mokinių gretas

Tarpmokyklinės krepšinio varžybos

Tęsiasi 2016/2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynės. Universalioje sporto arenoje vykusiose Palangos miesto bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio varžybose išaiškintos stipriausios merginų ir vaikinų mokyklų komandos.
            Mergaičių grupėje žaidė ‚Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos. Labai įdomiose varžybose nugalėtojas išaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. V. Jurgučio pagrindinės mokyklos moksleivės (mok. Tatjana Stankevičienė) rezultatu 60:58 įveikė „baltijietes“ (mok. Laima Bloškienė). Nugalėtojoms Judita Baranauskaitė pelnė 42 t., Samanta Petrylaitė – 16 t., pralaimėjusioms Karolina Razmaitė – 54 t.
            Netrūko emocijų ir vaikinų varžybose. Pirmose pusfinalio varžybose V. Jurgučio pagrindinės mokyklos komanda (mok. Artūras Podlinevas) 58:44 įveikė Šventosios pagrindinės mokyklos (mok. Kazys Litvinas) krepšininkus. Kitoje poroje varžėsi „Baltijos“ pagrindinės mokyklos (mok. Algis Vitkauskas) ir Senosios gimnazijos (mok. Ingrida Želnienė) komandos. 45:37 pajėgesni buvo gimnazistai. Trečią vietą iškovojo baltijiečiai, o įtemptoje finalinėje kovoje 42:39 pajėgesni buvo Senosios gimnazijos atstovai. Rezultatyviausi turnyro žaidėjai: Senoji gimnazija - Arnas Sabaliauskas 35 t, Dominykas Čepys 21 t., V. Jurgučio pagrindinė mokykla – Rokas Jocys 38 t., Nojus Vainoras 26 t., „Baltijos“ pagrindinė mokykla Adomas Preibys 27 t., Donatas Kazlauskis 24 t., Šventosios pagrindinė mokykla - Rokas Budrikas 36 t., Osvaldas Narvilas 23 t.
           V. Jurgučio pagrindinės mokyklos merginų ir Senosios gimnazijos vaikinų komandos iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose

2017 m. Palangos miesto salės futbolo 5 X 5 nugalėtojai ir prizininkai