Lt Ru En

 

2018 m.atviros krepšinio varžybos Palangos sporto centro taurėms laimėti 
VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

Data

Laikas

Komandos

04.03(antradienis)

18.30

Bikap —Kurmaičiai       

04.03(antradienis)

19.45

Eko vandenys —Brizas

04.05(ketvirtadienis)

18.30

Už Pervažos—Linksmiau

04.05(ketvirtadienis)

19.45

Partizanai—Sandvitė

04.09(pirmadienis)

18.30

Bikap—Brizas

04.09(pirmadienis)

19.45

Vydmantai—Fotoaparatas

04.10(antradienis)

18.30

Eko vandenys —Kurmaičiai

04.10(antradienis)

19.45

Už Pervažos—Sandvitė

04.11(trečiadienis)

18:30

K.k.Riflis —Pajūrio medis

04.12(ketvirtadienis)

18.30

Virusas —Pajūrio medis

04.12(ketvirtadienis)

19.45

K.k.Riflis—Daikra

04.13(penktadienis)

18.00

Linksmiau —Partizanai

04.13(penktadienis)

19.15

SanpolaBaltija —Žiogai

04.13(penktadienis)

20.30 Daikra - Virusas

04.14(šeštadienis)

10.30

Sandvitė —Kurmaičiai

04.14(šeštadienis)

11.45

Už Pervažos—Eko vandenys

04.15(sekmadienis)

10.30

Vydmantai—Žiogai

04.15(sekmadienis)

11.45

Linksmiau —Brizas

04.16(pirmadienis)

18.30

Bikap—Partizanai

04.16(pirmadienis)

19.45

Linksmiau —Kurmaičiai

04.17(antradienis)

18.30

Brizas—Sandvitė

04.17(antradienis)

19.45

SanpolaBaltija —Fotoaparatas

04.19(ketvirtadienis)

18.30

Eko vandenys —Partizanai

04.19(ketvirtadienis)

19.45

Bikap—Už Pervažos

04.20(penktadienis)

18.00

K.k.Riflis—Žiogai

04.20(penktadienis)

19.15

Daikra—Vydmantai

04.21(šeštadienis)

11.00

SanpolaBaltija—Pajūrio medis

04.21(šeštadienis)

12.15

Virusas—Fotoaparatas

04.22(sekmadienis)

10.30

Finalas.  Mažosios taurės rungtynės dėl 3-os vietos.
Eko vandenys - Kurmaičiai

04.22(sekmadienis)

12.00

Finalas. Mažosios taurės  rungtynės dėl 1-os vietos.
Už pervažos - Bikap

04.23(pirmadienis)

18.30

Vydmantai—Pajūrio medis

04.23(pirmadienis)

19.45

Daikra—SanpolaBaltija

04.24(antradienis)

18.30

Virusas—Žiogai

04.24.(antradienis)

19.45

K.k.Riflis—Fotoaparatas

04.26(ketvirtadienis)

18.30

Pajūrio medis —Eko vandenys

04.26(ketvirtadienis)

19.45

Žiogai —Bikap

04.27(penktadienis)

18.00

Fotoaparatas —Už pervažos

04.30(pirmadienis)

18.30

Sanpola Baltija —Eko vandenys (ketvirtfinalis)

04.30(pirmadienis)

19.45

Vydmantai —Virusas (ketvirtfinalis)

05.01(antradienis)

10.30

Daikra —Bikap (ketvirtfinalis)

05.01(antradienis)

11.45

K.k.Riflis —Fotoaparatas (ketvirtfinalis)

05.03(ketvirtadienis)

18.30

Sanpola Baltija—Virusas (pusfinalis)

05.03(ketvirtadienis)

19:45

Daikra —Fotoaparatas (pusfinalis)

05.05(šeštadienis)

11.00

Virusas —Fotoaparatas  Finalas dėl 3-os vietos.

05.05(šeštadienis)

12.45

SanpolaBaltija —Daikra Finalas dėl 1-os vietos.