Lt Ru En

Palangos jaunieji tinklininkai Lietuvoje – antri

Gegužės 28-29 dienomis Vilniuje vyko finalinės mini tinklinio U-12 varžybos, kuriose dėl prizinių vietų rungėsi 6 komandos: Vilniaus -1-oji,
Vilniaus -2-oji, Vilniaus -3-ioji, Kauno -1-oji, Klaipėdos tinklinio akademijos ir Palangos sporto centro. Viso U-12 tinklinio čempionate dalyvavo 11 berniukų komandų.
         Pirmą finalinių varžybų dieną, Palangos jaunieji tinklininkai savo jėgas aikštelėje išbandė su 3-jomis komandomis. Rezultatu 2:0 mūsų berniukai užtikrintai įveikė Kauno -1-osios, Vilniaus -3-iosios ir Klaipėdos tinklinio akademijos jaunuosius tinklininkus. Po pirmos dienos trečia vieta Palangos tinklininkams jau buvo garantuota.
          Sekančią dieną mūsų tinklinio komanda, toliau stebino žiūrovus savo žaidimu ir rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus – 2-ąją komandą. Jau tapo aišku, kad mūsų tinklininkai čempionate antri. Komandos laukė paskutinysis išbandymas - susitikimas su Vilniaus-1-ąja komanda dėl pirmos vietos.
      Varžybos su Vilniaus -1-ąja komanda vyko labai įtemptai ir dramatiškai. Pirmą setą rezultatu 25:18 laimėjo palangiškiai, antrą – 25:23 vilniečiai ir lemiamą – trečią setą rezultatu 15:13 laimėjo Vilniaus -1-oji komanda. Susumavus rezultatus mini tinklinio čempionate pirmą vietą iškovojo Vilniaus -1-oji komanda, antrą vietą – Palangos sporto centro jaunųjų tinklininkų komanda ir trečią vietą iškovojo Vilniaus -2-oji komanda.
          Komandos atitinkamai buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais ir diplomais.

Palangos sporto centro komandai atstovavo jaunieji tinklininkai: Justinas Židanavičius, Ignas Baranauskas, Henrikas Mordvinukas ir Matas Paulauskas. Komandos treneris Rimas Švanys labai patenkintas savo auklėtinių žaidimu čempionate. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Justinas Židanavičius. Jam buvo įteiktas geriausio komandos žaidėjo prizas. Treneris akcentavo, kad jaunųjų tinklininkų pasiekimas yra visos komandos bendro darbo rezultatas, pasiektas treniruočių procese. Jo nuomone kitais metais berniukai tikrai nebenusileis vilniečiams ir sieks aukščiausio rezultato. Belieka palinkėti jauniesiems tinklininkams didžiulio pasiryžimo, siekiant savo užsibrėžto tikslo.

Merginų tinklinio turnyras
skirtas Palangos krašto prijungimo  prie Lietuvos dienai pažymėti

Palangos sporto centro tinklinio trenerio Valdo Tuinylos  iniciatyvą jau penkti metai vykdomas merginų tinklinio turnyras skirtas Palangos krašto  prijungimo prie Lietuvos dienai pažymėti.
           Šiemet varžybose dalyvavo Pagėgių sporto mokyklos , Klaipėdos  ,,Viesulo“ sporto centro ir Palangos sporto centro  dvi komandos. .Pirmą vietą iškovojo Klaipėdos ,,Viesulo“ sporto centro merginos. Antra , trečia vietas iškovojo Palangos SC 1 ir 2 komandos Pagėgių SM merginos liko ketvirtos.

Geriausios turnyro žaidėjos -  Arminda Čepukai (Pagėgių SM), Rosita Ermistaitė  (Palangpos SC1), Deimantė Užkuraitytė (Palangos SC2),
Paulina Kazlauskaitė (Klaipėdos ,,Viesulo" SC).