Lengvaatlečių startai 2016 metais

Laurynas Vičas

Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybių čempionas
2016 06 29 - 30 d. Vilnius

Sėkmingai vasaros sezoną Lietuvos jaunimo pirmenybėse užbaigė Laurynas Vičas šuolio į tolį rungtyje antru bandymu nušokęs 6.85 m užsitikrino   pirmą vietą. Trišuolio rungtyje Laurynas nušokęs 13,96 tenkinosi trečia vieta.
Kitų sportininkų rezultatai kuklesni E. Jonaitis šuolio į tolį rungtyje 12 vieta ( 5,77),  E. Jašinskas šuolio į aukštį   5 vieta, M. Stonkus dėl traumos negalėjo startuoti 10- kovės rungtyje.

Finišavo Žemaitijos taurės  vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos
Balandžio 1-2 d. Klaipėdos L/A maniežas

Vaikų amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Indrei Gadliauskaitei, 200 metrų bėgime tapo nugalėtoja, 60 metru - 3 vieta. Taip pat pagerinusios asmeninius rezultatus, Lukrecija Ūsaitė šuolio į tolį  rungtyje (4,48) užėmė 4 vietą, Diana Viličkaitė 60 metrų bėgime  (8,94) taip pat 4 vieta.

Jaunučių amžiaus grupėje geriausiai sekėsi  Benui Kauliui, šuolio į aukštį rungtyje iššokęs 1 m 60 cm, užėmė 2 vietą. Trečiąją  vieta iškovojo  Dominykas Čepys, rutulio stūmimo rungtyje (12,95). Kitų lengvaatlečių rezultatai kuklesni. Sportininkus treniruoja  R. Kazlauskas ir A. Bajoras.

Lietuvos vaikų pirmenybės

Kovo 4 d. Šiauliai

Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. 200 metrų bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Indrė Gadliauskaitė,
pasiekus asmeninį rekordą  (28.40),

Kitų Palangos lengvaatlečių rezultatai: Lukrecija Ūsaitė šuolyje į tolį 10 vieta (4.32 m) Raminta Prakapaitė 21 vieta (3.81 m); Arnas Žirovas 200 metrų bėgime 11 vieta (31,87 s.)

Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės
Vasario 19 - 20 d., Kaunas

Sporto centro  auklėtiniai Mantas Stonkus ir Laurynas Vičas  įvykdę normatyvus leidžiančius dalyvauti jaunimo pirmenybėse  atstovavo Palangą Lietuvos jaunimo pirmenybėse.
Mantas  septinkovės  rungtyje iškovojo 2 vietą ( 60 m. - 7,71 s,  tolis - 5,82 m,  rutulys - 11,09 m,  aukštis -177 cm,  60 b/b - 9,59, kartis - 3,10 m, 1 km - 3.35,44 )

Laurynas šuolio į tolį rungtyje  pretendavęs būti tarp prizininku tačiau pirmieji trys  šuoliai nesusiklostė sėkmingai ir teko tenkintis 7 vieta. ( 6,33 m)

Lietuvos lengvosios atletikos  rajonų jaunių  ir jaunimo pirmenybės
Sausio 22 - 23 d.  Panevėžys

Į Panevėžio lengvosios atletikos maniežą susirinko jaunieji atletai    iš Lietuvos  mažųjų miestu ir rajonų , viso dalyvių 326 atletai.
 Pirmą dieną geriausiai sekėsi Laurynui Vičui. Šuolio į tolį rungtyje nušokęs 6m 47 cm užėmė trečią vietą. Į tolį, taip pat šoko Emilis Jonaitis –  6,03 6 vieta;   Mantas Stonkus – 5,73 8 vieta. Trečią vietą taip pat iškovojo Ernestas Jašinskas šuolio į aukštį rungtyje peršokęs 1,80 m.  Deimantė Rekašiūtė 60 metrų rungtyje užėmė 4 vietą (8,63)

Šuolio į tolį 3 vietos laimėtojas Laurynas Vičas

Antrą diena Laurynas Vičas trišuolio rungtyje keletą centimetrų nusileidęs priešininkams, užėmė 3 vietą-13,44 m. Mantas Stonkus ir Jonas
Gliožeris startavo 60 metru barjeriniam bėgime. Mantui sekėsi geriau, užimta 4 vieta, rezultatu 9,38, Jonas vieta žemiau (5) rezultatas 9,61
.

Šuolio į aukštį 3 vietos laimėtojas Ernestas Jašinskas

Vaikų  varžybos ,,Žemaitijos Taurė"   I etapas

Sausio 28 d. ,Klaipėda

„Žemaitijos Taurė“ 1 etapo varžybose dalyvavo Klaipėdos , Palangos, Šilutės, Klaipėdos r. Skuodo, Plungės, Tauragės, Raseinių , Telšių, Šilalės komandos.
 Geriausiai sekėsi Indrei Gadliauskaitei, 60 metrų rungtyje rezultatu 6,58 užėmė 3 vietą. Bėgdama 200 metrų, bei pasiekus asmeninį rekordą (29,11) iškovojo 1 vietą.
Taip pat startavo Lukrecija Ūsaitė, šuolio į tolį rungtyje nušokus 4,31 užėmė 5 vietą, 60 metrų bėgime užėmė 10 vieta (9,45). Kitų lengvaatlečių rezultatai: Arnas Žirovas 60 metrų 9,24 užimta 9 vieta; Raminta Prakapaitė 60 metrų 9,63 13 vieta.