Lt Ru En

 

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

 

Palangos sporto centras  

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: Sporto g. 3, 00129, Palanga

Tel.: (8-460) 40289      El. paštas: info@sportpalanga.lt
Juridinio asmens kodas: 190275666,    PVM kodas: LT 902756610

Duomenys apie Sporto centrą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

 

Direktorius  tel. 8 460 40288,  el.paštas: direktorius@sportpalanga.lt

Raštinės (archyvo) vedėja Lina Kasparavičienė, tel. 8 460 40289, el.paštas: info@sportpalanga.lt

Direktoriaus pavaduotojas laikinai einantis direktoriaus pareigas Arūnas Macius, tel. 8 460 40289, el. paštas: ugdymas@sportpalanga.lt

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui: Saulius Simė, tel. 8 460 40289, el. paštas: ugdymas@sportpalanga.lt

Vyriausioji buhalterė Rita Augutienė, tel. 8 460 54292, el.paštas: finansai@sportpalanga.lt

Apskaitininkas-kasininkas, tel. 8 460 40289, el.paštas: apskaita@sportpalanga.lt

Budėtojai, tel. 8 460 51129

 

 INFORMACIJA APIE PALANGOS SPORTO CENTRO PEDAGOGUS

Eil. Nr.

Sporto šaka

Trenerio vardas, pavardė

Kontaktai

Kvalifikacinė kategorija

1

Lengvoji atletika

Andrius Bajoras

8 601 35843

andriusbajoras22@gmail.com

Treneris

2

Lengvoji atletika

Romaldas Kazlauskas

868607625

kazlauskas.romaldas@gmail.com

Treneris metodininkas

3

Lengvoji Atletika

Donatas Rauktys

861487834

donatas.rauktys@gmail.com

Treneris

4

Futbolas

Gvidas Juška

8 645 50110

judaska7@gmail.com

Treneris

5

Futbolas

Arūnas Macius

8 698 16151

arunasmacius@yahoo.com

Treneris metodininkas

6

Futbolas

Tadas Gecevičius

8 626 61187

tadas.gecevicius@gmail.com

Treneris

7

Futbolas

Marsel Balasanov

868911555

fkgintaras@gmail.com

Treneris

8

Krepšinis

Regimantas Juška

8 687 55844

bcnaglis@yahoo.com

Treneris metodininkas, Lietuvos nusipelnęs treneris

9

Krepšinis

Daiva Mažionienė

8 671 06095

damadster@gmail.com

Trenerė ekspertė, Lietuvos nusipelniusi trenerė

10

Krepšinis

Artūras Podlinevas

8 610 49650

apodlinevas@gmail.com

Treneris metodininkas

11

Tinklinis

Romas Strockis

8 673 16345

romas.strockis@gmail.com

Treneris metodininkas

12

Tinklinis

Irena Švanienė

8 620 67646

info@astos-vila.lt

Trenerė

13

Tinklinis

Rimas Švanys

8 460 57257

info@astos-vila.lt

Vyresn. treneris

14

Tinklinis

Valdas Tuinyla

8 613 82002

valdastui@yahoo.com

Treneris metodininkas

15

Boksas

Saulius Simė

8 687 44046

saulius57@gmail.com

Treneris metodininkas

16

Boksas

Algirdas Rasimas

864066255

algirdas.rasimas@gmail.com

Treneris

17

Dziudo

Erikas Cchovrebovas

864664060

cchovrebovas@gmail.com

Treneris

18

Badmintonas

Edgaras Slušnys

861130018

Edgaras.Slušnys@gmail.com

Treneris

19

Tenisas

Marijus Puškorius

860808443

marijus79@gmail.com

Treneris

20

Aerobinė gimnastika

Šarūnė Libonaitė

862556028

sarunelib@gmail.com

Trenerė